Pixar - 30 let animace
30.01.
SOUTĚŽ

SOUTĚŽ o vstupenky na velkolepou výstavu Pixar - 30 let animace

Od 15.2 do 26.5. 2019 se v prostorách Křižíkových pavilonů Výstaviště Holešovice Praha uskuteční velkolepá výstava nejznámějšího animačního studia světa - Pixaru. Výstava, s názvem Pixar - 30 let animace, představí návštěvníkům historii i současnost věhlasného studia, nechá nahlédnout pod pokličku nejlepším animátorům planety, odvypráví vývoj tvorby populárních postav z filmů, představí originální skici a postupy, které stojí za vznikem fenoménu. Expozici v minulosti zhlédly miliony návštěvníků po celém světě. Nyní se chystá na svou premiéru v České republice. Hlavním mediálním partnerem výstavy je TV Nova.

Legendy 2018
aktualizováno 01.06.

Legendy 2018: Automobilová událost roku se blíží! Představí přes 1000 exponátů

Pátý ročník události Legendy, kde mají majitelé unikátních vozů možnost vystavit své miláčky, ukáže návštěvníkům skutečné skovsty! Na co se mohou těšit?

Holky pod zámkem - Michaela
09.11.

Co dnes dělá Michaela z Holek pod zámkem? Je z ní umělkyně! Podívejte se na šokující proměnu

Michaela divákům vyprávěla svůj příběh v pořadu Holky pod zámkem – za mřížemi strávila dlouhých osm měsíců kvůli dopravní nehodě, při které zemřel člověk. Jak se jí dnes daří?

Karel Gott a Richard Fuxa
aktualizováno 31.03.

UNIKÁTNÍ EXPOZICE: Oslava šedesáti let fenomenální dráhy Karla Gotta proběhne ve velkém stylu!

Fanoušci budou nadšení! Richard Fuxa a Karel Gott letos uspořádají velkolepou výstavu, která návštěvníkům unikátní formou zmapuje umělcovu životní dráhu a profesní kariéru!

Botanická zahrada Hl. města Praha - 7
aktualizováno 20.03.

Botanická zahrada v Troji zve na výstavu tropických orchidejí

Dne 2. března proběhla ve skleníku Fata Morgana Botanické zahrady hl. m. Prahy slavnostní vernisáž jedenáctého ročníku úspěšné výstavy tropických orchidejí. Letošní výstava orchidejí s podtitulem Amerikou křížem krážem se nese v rytmu energické samby a hýřivého karnevalu.

Výstava Manolo Blahnik - 7
06.02.

GALERIE: Sex ve městě začíná u bot. Chcete ho zažít na vlastní kůži?

Věděli jste, že boty, které nosily hrdinky seriálu Sex ve městě, vytvářel designér českého původu? A také to, že budete mít letos možnost vidět je v Čechách?

Jakub Deml - Tygr a muž
27.01.

Bizarní životní příhody v jedné kavárně. Už jste viděli tyto úžasné snímky?

Příběhy lidí žijících neobvyklým způsobem. Tak, jak si nikdo z nás nedokáže představit. Jak výstava vypadá, a na kterou fotografii jen tak nezapomenete?