The Voice
aktualizováno 23.09.

Pořád máte šanci zazářit: Další casting The Voice v Olomouci!

Pro všechny talentované zpěváky a zpěvačky byl připraven další casting na světovou show The Voice, který se tentokrát uskutečnil v Olomouci.

The Voice Česko Slovensko
aktualizováno 22.09.

Zahoď stud a obavy: Casting do pořadu The Voice probíhá v Ostravě!

Světová show The Voice se vrací do Česka a Slovenska! Přihlásit se mohou profesionálové i amatéři, kteří si myslí, že mají na to stát se hvězdou. Tak na co čekáš?

Ben Jäger
aktualizováno 01.08.

BEN Z KOBRY 11: Hudební kariéra mu nevyšla, a tak se vrátil k herectví. Dnes je hvězdou oblíbené show!

Semirův parťák Ben Jäger patřil k oblíbeným policistům ze seriálu Kobra 11. Co jeho představitel dělá dnes? Vypadá lépe než kdy dřív!

Gabriela Partyšová s Rebekou
aktualizováno 21.03.

Gabriela Partyšová slaví dvacet let na obrazovkách. Proslavilo ji její dvojče Rebeka! VIDEO

Gabriela Partyšová oslaví v červnu čtyřicáté narozeniny. Je neuvěřitelné, jak ten čas letí. Před kamerami se tudíž objevuje už neuvěřitelných dvacet let. Jaké byly její začátky? Pamatujete si její dvojče Rebeku? To a více už prozrazuje reportáž!

Slunce, seno a pár facek - 3
aktualizováno 22.01.

SMUTNÝ KONEC: Hvězda filmů Slunce, seno... zemřela náhle přímo v divadelní šatně!

Trilogie bláznivých letních komedií Slunce, seno... režiséra Zdeňka Trošky bezpochyby patří k nejúspěšnějším filmům české a československé kinematografie, za což vděčí hlavně skvělému obsazení. Jak se do filmu dostal Stanislav Tříska, představitel pana Škopka? Vybrala si ho přímo hlavní hvězda!

Maggie Smith
28.12.

Odvážná nejen na plátně, ale i v soukromí. Maggie Smith z Harryho Pottera natáčela s rakovinou, ale nikomu nic neřekla

Herečka Maggie Smith je hvězdou britské herecké scény. Dnes slaví narozeniny! Herectví se věnuje odjakživa, a to jak v divadle, tak i ve filmu či v televizi. Ne asi každý ví, že prodělala rakovinu prsu v době, kdy natáčela poslední film o Harrym Potterovi.

Brandon Call - 4
aktualizováno 08.12.

SMUTNÝ OSUD SERIÁLOVÉ HVĚZDY: J.T. z Kroku za krokem se stal obětí útoku!

Herec Brandon Call se do povědomí veřejnosti dostal díky nezapomenutelné roli Johna Tomase Lamberta alias J.T.ho v seriálu Krok za krokem. Proč se krátce po odvysílání poslední epizody seriálu stáhl do ústraní?

Petr Bende
01.12.

SuperStar? I tahle soutěž má své záludnosti. Petr Bende popsal, jak to ve skutečnosti chodí

Petr Bende se v roce 2005 zúčastnil druhé řady soutěže Česko hledá SuperStar, kde skončil na druhém místě. V současné době se mu daří a jeho kariéra je dokonale rozjetá. Pro budoucí soutěžící nové řady má proto jasný vzkaz!

SuperStar 2018
aktualizováno 09.11.

SuperStar 2018: Získejte pohádkovou výhru! Tady jsou termíny castingů, přijďte i bez registrace

Televize Nova ve spolupráci se slovenskou televizní stanicí Markíza uvede příští rok zbrusu novou řadu populární soutěže Superstar. Máte jedinečnou šanci! Jak se přihlásit a kam vyrazit na casting?

Michal Novotný
aktualizováno 11.07.

Z TOHO MRAZÍ: Strašlivý úraz Michala Novotného! Za jeho hraním stojí konec jiné kariéry

Michal Novotný hereckou kariéru nikdy neplánoval. Nyní je však mezi diváky velmi oblíbený a některé seriály si bez něj dnes už ani nedovedeme představit. Díky čemu se ale hercem málem nestal? Je za tím ošklivý úraz.

Kathryn Morris
06.07.

NEČEKANÉ SPOJENÍ: Co měla hvězda z Odložených případů s Tomem Cruisem a Joshem Hartnettem?

Kathryn Morris (48), která je známá především díky své roli detektiv Lilly Rushová v seriálu Odložené případy, má za sebou zajímavou minulost. Nevěřili byste, jak blízko spolu měli s Tomem Cruisem nebo Joshem Hartnettem.

Jaromír Jágr, Veronika Kopřivová, Justin Bieber
02.02.

ODHALENÍ: Co mají společného Jaromír Jágr, Veronika Kopřivová a Justin Bieber? To jste nečekali

Zdánlivě nesourodá trojice, kterou by ještě před dvěma lety nespojil ani ten největší fantasta. Jenže Veronika a Jarda už k sobě dnes oficiálně patří. A jak do toho zapadá kanadský popový idol Justin?