Harry Potter in concert
19.01.

HARRY POTTER ZAVÍTAL DO PRAHY! Jak probíhaly přípravy na unikátní koncertní turné?

Svět Harryho Pottera doslova ožil v pražské O2 areně při promítání druhého dílu čarodějnické ságy. O živý hudební doprovod se postaral Český národní symfonický orchestr. Co o úžasném koncertu prozradil sám zakladatel a ředitel orchestru Jan Hasenöhrl?

Soutěž Xindl X
aktualizováno 28.03.

Známe výherce soutěže o lístky na koncertní turné Xindl X. Jste to vy?

Jaké to je, když to Xindl X roztočí naživo? Skvělé! A i vy toho můžete být součástí! Šňůra NOVÝ SONGY S KAPELOU & STARÝ FLÁKY S KYTAROU zavítá do sedmi českých měst a dvou na Slovensku. Soutěž o lístky na aktuální koncertní turné a CD jedné z nejoblíbenějších českých kapel současnosti Xindl X zná své vítěze. A pokračuje dál.

Soutěž Xindl X
aktualizováno 22.02.
Nový songy s kapelou & starý fláky s kytarou

SOUTĚŽ: VYHRAJTE vstupenky na koncertní turné Xindla X a jeho poslední studiové CD!

Aktuální koncertní turné jedné z nejoblíbenějších českých kapel současnosti Xindl X startuje již posledního února a to dvěma po sobě jdoucími již vyprodanými koncerty i v pražském Lucerna Music Baru. Jaké to je, když to roztočí naživo, můžete okusit i vy. Šňůra NOVÝ SONGY S KAPELOU & STARÝ FLÁKY S KYTAROU zavítá do sedmi českých měst a dvou na Slovensku. Soutěžit o vstupenky a CD můžete právě teď!

Gregorian - turné Masters Of Chant
aktualizováno 23.01.
Masters Of Chant

JSTE TO VY? Známe výherce soutěže o vstupenky na turné GREGORIAN

Gregorian jsou bezpochyby jedním z nejúspěšnějších hudebních seskupení současnosti. Jedinečné provedení kultovních popových a rockových písní, roucha mnichů a dokonalý sborový zpěv – to vše dohromady přináší posluchačům a návštěvníkům koncertů neopakovatelný zážitek. Tito vylosovaní výherci je uvidí naživo!

Lenny - 3
aktualizováno 13.12.

PŘIROZENÝ PŮVAB: Zpěvačka Lenny se ukázala nenalíčená. Je mnohem krásnější!

Majitelka výjimečného hlasu Lenny nedávno vydala své debutové album. Krásná zpěvačka je v soukromí obyčejná dívka, která si na nic nehraje. Podívejte se, jak jí to sluší bez make upu!

Mandrage
25.10.

Známe výherce SOUTĚŽE o vstupenky na koncertní turné Mandrage

Nejvýpravnější turné populární kapely Mandrage k aktuálnímu albu „Potmě jsou všechny kočky černý“ je tu! S TV Nova právě můžete soutěžit o vstupenky na tuto ohromující sci-fi show plnou hudebního nářezu a vizuálních efektů!

Armosphere
aktualizováno 24.10.
Červený nos

VYHRAJTE I VY! SOUTĚŽ o vstupenky na koncertní turné kapely Artmosphere

Mimořádně talentovaní muzikanti z kapely Artmosphere právě vyráží na turné, kde chtějí nejen pokřtít své zbrusu nové album Červenej nos, ale také oslavit výročí kapely. S Novou nyní můžete soutěžit o vstupenky ke koncertnímu turné skupiny Artmosphere.

Mandrage Tour 2016
aktualizováno 11.10.

SOUTĚŽ o vstupenky na koncertní turné skupiny MANDRAGE

Nejvýpravnější turné populární kapely Mandrage k aktuálnímu albu „Potmě jsou všechny kočky černý“ je tu! Neváhejte a staňte se součástí ohromující sci-fi show plné hudebního nářezu a vizuálních efektů. Pak se skupina na více než rok od samostatných koncertů odmlčí a bude připravovat novou nahrávku. Turné začíná 7. října ve Vamberku, a až do prosince, kdy 10. 12. skončí v Šumperku, si ji bude moci užít celkem sedmnáct měst. S Novou můžete nyní soutěžit o vstupenky!

Lenny - Vratislavice
aktualizováno 12.10.
Hearts Tour 2016

Vyprodaný koncert, nadšení fanoušci! Takhle odstartovala Lenny své první turné!

Stejnojmenná deska HEARTS vede žebíčky prodejnosti a singl Hell.o je nejhranější skladbou v českém éteru! Výjimečná autorka a zpěvačka Lenny zahájila v pátek 30. září ve Vratislavicích u Liberce své první samostatné turné k debutové desce Hearts, která již dva týdny patří k nejprodávanějším u nás a singl Hell.o je aktuálně nejhranější písničkou v éteru. Album, jež od svého vydání sklízí jednu pochvalnou recenzi za druhou, je považováno za jeden z nejsilnějších hudebních počinů letošního podzimu. Živá prezentace, která má tour podpořit, vzala všem přítomným dech a lze ji bezesporu označit za jednu z nejlepších show, kterou česká klubová scéna za poslední dobu zažila.

Mandrage
30.09.

Kapela Mandrage představila nové turné. Fanoušci budou ohromeni!

Nejvýpravnější turné populární kapely Mandrage k aktuálnímu albu Potmě jsou všechny kočky černý si bude moci užít dalších sedmnáct měst. Pak se skupina na více než rok od samostatných koncertů odmlčí a bude připravovat novou nahrávku.

Lenny
aktualizováno 07.10.
Hrajte s námi

SOUTĚŽTE O VSTUPENKY: Vyhrajte a navštivte koncert zpěvačky Lenny!

Stále oblíbenější zpěvačka Lenny se ohlásila s debutovou deskou Hearts, nyní přichází s koncertním turné. Už znáte její jedinečný hit Hell.o?

Lenny Hallo
23.06.

Lenny ohlašuje první turné k debutové desce Hearts!

O výjimečně nadané a charismatické Lenny nebylo chvilku slyšet a všichni s napětím očekávali její další autorský počin. Trpělivost se vyplatila a nový singl Hell.o, jenž podtrhuje výtečně zpracovaný videoklip, rozhodně stojí za vaši pozornost. Poslechnout si jej budete moci naživo už na podzim, kdy Lenny vyjíždí na své první české turné.