Dr. House - 2
08.02.

ZASÁHLA NÁHODA: Představitel Dr. House se stal hercem jen kvůli tomu, že vážně onemocněl!

Když se řekne doktor House, všichni si vybaví tvář britského herce Hugha Laurieho. Ten se však stal hercem jen kvůli tomu, že vážně onemocněl!

Čarodějky - 3
05.02.

Nenávist mezi kolegyněmi, vyčerpání i příbuzenské vztahy! Takové bylo natáčení Čarodějek

Pokud byste si chtěli vychutnat některou seriálovou klasiku z přelomu tisíciletí, s Čarodějkami rozhodně nešlápnete vedle. Neohrožené sestry Halliwellovy nejenže převálcovaly kdejakého démona, ale především se navždy zapsaly do srdcí fanoušků. Jaká atmosféra provázela natáčení divácky oblíbeného seriálu?

Alice Bendová
aktualizováno 20.01.

Budete ji milovat: Alice Bendová v novém seriálu Kameňák zazáří. Je manželkou Chucka Norrise!

Pokud máte rádi sérii filmů Kameňák, budete nadšení. Na obrazovky se totiž vrací hrdinové z města Kameňákov a vy je budete vídat pravidelně. Ano, seriál Kameňákov v čele s Václavem Vydrou je tady.

Okresní přebor
13.01.

Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka se neobešel bez chyb! Co tvůrci pomotali?

Tvůrci dávali už při obsazování velký důraz na to, aby všichni herci byli nadšení fotbalisté a zarytí fanoušci. Proto chyby, které ve snímku jsou, působí tak trochu jinak.

Čarodějky - 1
12.01.

Vše, co jste kdy chtěli vědět o Čarodějkách: Phoebe prožila při natáčení romantickou lásku

Čarodějky patřily nejen v devadesátých letech k nejoblíbenějším seriálům. Tři krasavice obdařené kouzelnou mocí zneškodňovaly démony jako na běžícím páse. Jména Phoebe, Piper a Prue, která byla později vystřídaná Paige, jsou známé fanouškům po celém světě. Co jste možná o seriálu nevěděli?

Zlaté Glóby 2018 - 3
aktualizováno 08.01.

Zlaté Glóby ovládla Bohemian Rhapsody: Výsledky v jednotlivých kategoriích ale překvapí!

Zahraniční novináři opět rozdali ceny pro nejlepší filmovou a televizní tvorbu uplynulého roku. Nejlepším snímkem bylo podle nich hudební drama Bohemian Rhapsody, v kategorii komedií a muzikálů zvítězila tragikomedie Green Book vycházející ze skutečných událostí. Nejlepším cizojazyčným snímkem byl vyhlášen mexický zástupce, černobílé drama Roma.

Seriálové maminky
aktualizováno 06.01.

OBŘÍ PŘEKVAPENÍ: Která je nejlepší seiálová maminka? S přehledem strčila do kapsy i největší sympaťačky!

Veronika Maléřová, Alena Mázlová, Blanká Voláková či Jindra Pražáková – všechny tyto krásky jsou maminkami ze seriálů televize Nova. Která z nich je ale jako seriálová maminka nejlepší? Diváci v tom mají jasno! A výherkyně ankety vás opravdu překvapí.

Čarodějky - 10
06.01.

Piper, Prue, Phoebe nebo Paige: Hlasujte pro svou nejoblíbenější Čarodějku!

Kdo by neznal Čarodějky. Seriál, který se začal vysílat v roce 1998, uchvátil všechny věkové kategorie. každá dívka chtěla být jako Piper, Phoebe nebo Paige. Která byla vzorem pro vás?

Seriál Ulice: Vuk Čelebić jako Robert Bláha
aktualizováno 04.01.

Intrikán Robert z Ulice se vrací na obrazovky: Je z něj spořádaný tatínek!

Všichni ho znají ze seriálu Ulice. Zejména ženy. Herec Vuk Čelebić (30) tam totiž coby Robert sbalil každou. Nyní se vrací na obrazovky televize Nova, aby dokázal, že si umí střihnout roli klaďase. V Rodinných případech ztvárnil spořádaného otce.

Čarodějky - 6
28.12.

Sestry Halliwellovy po 20 letech: Nejznámější Čarodějky jsou stále kočky!

Prue, Piper, Phoebe a Paige. Čtyři sestry, které zná celý svět. Jak se představitelkám populárních Čarodějek daří několik let po natočení poslední epizody populárního seriálu?

Seriál máma, Anna Faris - 2
aktualizováno 16.12.

Poznáváte ji? Hlavní hrdinka seriálu Máma hrála důležitou roli v Přátelích!

Herečka Anna Faris září coby bývalá alkoholička Christy v seriálu Máma. Nevinně vyhlížející blondýnka se kromě několika dalších snímků a seriálů objevila také v sitcomu Přátelé. Pamatujete, komu převrátila život naruby?

Dr. House - 4
aktualizováno 13.11.

TAJEMSTVÍ seriálu Dr. House: Zlomyslný doktor měl původně mít úplně jiné postižení. To by byla síla!

Po osmi odvysílaných řadách se fanoušci museli s talentovaným Hughem Lauriem, který díky roli Gregoryho House dostal nálepku zahořklého, depresivního a zlomyslného člověka, rozloučit. Proč?