Zuzana Kanócz v Románu pro ženy.
aktualizováno 07.01.

Proměna po 15 letech: Jak dnes vypadá Laura z Románu pro ženy? Takhle se změnila!

Snímek, který má na svědomí Filip Renč, se stal oblíbeným napříč celou naší republikou. Téma Románu pro ženy se totiž dotýká mnoha – téměř každá žena si totiž alespoň jednou za život zkusí, jaké to je mít výrazně staršího partnera. O zkušenost se neochudila ani hlavní postava Laura, kterou si s chutí zahrála Zuzana Kanócz (39). Jak vypadá 15 let od natáčení?

Cuky Luky - film
05.01.

Slečna Drsňák ve slovenském provedení: Dvě slovenské herečky spojily síly s Lucií Bílou!

Ztřeštěná komedie o nelehkém údělu nejen slovenských hvězdiček a rádoby celebrit, to je Cuky Luky Film. Aby vznikl, spojily se dvě slovenské aktérky televizních skečů s českým režisérem Snowboarďáků Karlem Janákem. V menších rolích je k vidění například česká slavice Lucie Bílá či slovenský humorista Milan Lasica!

Život s Helenou -film 3
05.01.

Trapas při natáčení: Režisér si spletl hlavní hrdinku s její matkou. Štáb ho za to krutě potrestal

Romantickou komedii Život s Helenou režíroval známý hollywoodský režisér Garry Marshall. A ten měl během natáčení jeden problém: Často si pletl hlavní představitelku Kate Hudson s její matkou. Proto se dost často stávalo, že Kate oslovoval jako Goldie. Jeho štáb proto vymyslel způsob, jak ho za to potrestat.

Anna Faris
04.01.

Smutný život komediální královny: Pohledná blondýnka z Přátel se vyrovnává s těžkou životní ránou

Anna Faris je americká herečka známá především díky svým komediálním rolím ve filmech i seriálech. Od roku 2013 hraje hlavní roli v sitcomu Máma, který mohou diváci pravidelně vídat na Nova 2. Jaké jsou její nejslavnější role?

Mistrovský plán - 8
aktualizováno 04.01.

DOKONALÝ MARKETING: Prostory k natáčení filmu Mistrovský plán poskytl sám americký prezident!

V americké akční komedii Mistrovský plán si hlavní roli klaďase zahrál Ben Stiller. Úloha zlodějíčka zase perfektně sedla Eddiemu Murphymu. Málokdo ví, že do hlavní role měl být původně obsazen někdo úplně jiný. Natáčení navíc provázely komplikace!

Prázdniny - Miffy a Emma
30.12.

FOTO: Holčičky z filmu Prázdniny se neskutečně změnily. Z jedné je dnes drsná punkerka!

Ve snímku Prázdniny se kromě slavných jmen objevilo i několik dětských herců. Miffy Englefield a Emma Pritchard si zahrály dcery Grahama, kterého ztvárnil Jude Law. Jak se roztomilé holčičky změnily? Dnes byste je nepoznali!

Slavnosti sněženek
26.12.

Somr byl při natáčení na káry, Hrabal pálil za dcerou Chaplina: Co jste nevěděli o snímku Slavnosti sněženek

Bohumil Hrabal byl spisovatelem, jenž byl známý pro svůj fenomenální vypravěčský styl. Ten se prolíná celým filmem Slavnosti sněženek, který byl natočen právě podle Hrabalovy předlohy. Povídka pojednává o sporu dvou mysliveckých spolků nad zastřeleným kancem.

Méďa - 2
23.12.

ČESKÁ STOPA ve filmu Méďa a dalších 7 zajímavostí, které jste možná netušili

Méďa. Roztomilá komedie, která na oko vypadá, že je určená spíše pro dětské diváky, ale opak je pravdou. Pobaví se u ní hlavně dospělí. Proč byste si tenhle snímek neměli nechat ujít?

Vánoční prázdniny
23.12.

Chudák Chevy Chase! Během natáčení Vánočních prázdnin mu Santa Claus způsobil ošklivé zranění

Natáčení komedie Vánoční prázdniny vůbec nebylo komické. Proč režisér odešel z placu jen pár dní po první klapce?

Chobotnice z II. patra
22.12.

Jak vytvořit realistickou ropnou skvrnu? Tvůrci Chobotniček z II. patra použili dokonalý trik!

V předvánočním období odvysílá televize Nova rodinnou komedii Chobotnice z II. patra z roku 1986. Film podle knižní předlohy Oty Hofmana režíroval Jindřich Polák, který má „na svědomí“ například známou pohádku Pan Tau. Co jste o této oblíbené komedii určitě nevěděli?

Gremlins - 6
20.12.

GALERIE: Fotky z filmu Gremlins

GALERIE: Fotky z filmu Gremlins

Gremlins - 5
aktualizováno 21.12.

Tvůrci kultovního filmu Gremlins skončili před soudem! Důvod je opravdu nesmyslný

Za snímek Gremlins tvůrci stanuli před soudem, a dokonce jim byla uložena pokuta. Co vlastně žalující straně vadilo? Důvod byl opravdu nesmyslný...