Karel Gott - 3
aktualizováno 20.09.

Rok 2018 bez Českého Slavíka! Nejslavnější hudební anketa byla letos zrušena

Anketa Český Slavík Mattoni byla pro letošní rok zrušena! Televize Nova potvrdila, že slavnou hudební anketu v letošní roce vysílat nebude.

Anketa o nejlepší herce TV Nova
18.09.

VIDEO: Tisíce fanoušků si užily Den s Novou v ateliérech Ulice a Ordinace! Tak to vypadalo na místě

Na dva a půl tisíce fanoušků, sedm desítek hereckých a moderátorských osobností TV Nova a třináctihodinový maraton prohlídek kulis a dekorací nejoblíbenějších seriálů TV Nova. Takový byl druhý ročník festivalu Den s Novou, tentokrát pořádaný přímo z míst, kde vznikají dlouhodobě nejúspěšnější seriály Česka!

Legendy 2018
aktualizováno 01.06.

Legendy 2018: Automobilová událost roku se blíží! Představí přes 1000 exponátů

Pátý ročník události Legendy, kde mají majitelé unikátních vozů možnost vystavit své miláčky, ukáže návštěvníkům skutečné skovsty! Na co se mohou těšit?

Miloš Forman
aktualizováno 14.04.

UPŘÍMNOU SOUSTRAST: Zemřel oscarový režisér Miloš Forman. Bylo mu 86 let

Jeden z nejznámějších českých režisérů Miloš Forman navždy odešel do filmového nebe. O smutné události informovala jeho žena Martina.

Harry Potter a Tajemná komnata
aktualizováno 10.01.

VIDEO: Unikátní filmové koncertní turné pro fanoušky Harryho Pottera je tu. Podívejte se na exkluzivní ukázku!

Filmové koncertní turné Harry Potter se vrací do O2 areny s filmem Harry Potter a Tajemná komnata, druhým dílem oblíbené ságy o mladém čaroději. Máte již vstupenky na tento nezapomenutelný zážitek?

MFSF Písek - 6
aktualizováno 26.10.

Mezinárodní festival studentských filmů v Písků zná své vítěze

Letošní ročník píseckého mezinárodního festivalu studentských filmů, v jehož rámci letos proběhla i Noc filmových nadějí, byl opravdu nabitý. Minulý rok studenti ukázali, jak moc "žerou film" a letos nám všem připomněli, že svět je pro ně “PROSTOR PLNÝ MOŽNOSTÍ”. Festival proběhl od 21. do 23. října 2016 a již zná své oceněné. Hlavním mediálním partnerem je TV Nova.