S tebou mě baví svět - 17
20.12.

TOP 10 HLÁŠEK z filmu S tebou mě baví svět: Lopuch s berouškou či prdící hadi? Vyberte tu nejlepší!

Film S tebou mě baví svět je mnohými označován jako komedie století. A je doslova prošpikovaný hláškami! Která je ale ta vůbec nejlepší? Rozhodněte svými hlasy!

Kouč číslo 2
aktualizováno 06.12.

ANKETA: Kdo se stane druhým koučem The Voice? Bude to jedna z těchto deseti dam!

Podívejte se na těchto deset jmen zpěvaček. Jedna z nich se stane koučem The Voice Česko Slovensko. Kdo to bude? Na to už musíte přijít sami. Napoví vám video, kde je její speciální křeslo více představeno...

ANKETA: Kdo je podle vás největší seriálový sympaťák? Hlasujte!
02.08.

ANKETA: Kdo je podle vás největší seriálový sympaťák? Hlasujte!

Startuje anketa o největšího sympaťáka vašich oblíbených seriálů. Cody z Krok za krokem, Joey z Přátel nebo třeba Pan Božský ze Sexu ve městě? Hlasujte pro svého favorita!

Koláž
aktualizováno 24.07.

SEXY KRIMI: Velký souboj nejžhavějších kriminalistek. Kterou byste chtěli potkat při práci? HLASUJTE

Když se dá žena na dráhu kriminalistiky, pak je to prostě sexy! Vybrali jsme krásné herečky, které se objevily ve známých kriminálních seriálech, a teď je jenom na vás, kterou zvolíte za nejvíce sexy!

Nezapomenutelné seriálové páry
20.07.

SOUBOJ SERIÁLOVÝCH PÁRŮ: Rozdrtí aktuální ty legendární? Nesnadná ANKETA

V seriálech TV Nova se diváci seznámili s mnoha sympatickými páry, kterým drželi palce a prožívali s nimi jejich osudy. Nedá se na ně zapomenout, a proto si je rádi připomeneme. Vynechat nelze zamilované dvojice z aktuálního dění, které se už do srdcí diváků stačily hluboce zapsat. Rozhodování nebude snadné, přesto vítěz může být jen jeden. Které dvojici dáte hlas vy?

Herci tátové: Lukáš Hejlík, Tomáš Dastlík a Roman Vojtek se svými syny
21.06.

TÁTOVÉ NA PLACE I V REÁLU: Který taťka z Ulice a Ordinace má doma malou kopii? Hlasujte

Tatínků v našich seriálech je mnoho. Kteří z nich jsou tátové i v reálném životě? Možná nevíte o všech, nebo jste jejich ratolesti ještě neviděli. Podívejte se slavné táty ze seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2 a hlasujte, kterému to sluší nejvíc.

Hvězdy Novy na Valentýna
aktualizováno 12.02.

VIDEO: S kým bude Milan Peroutka trávit den zamilovaných? Odpověď překvapí!

Názory na svátek zamilovaných jsou více než rozporuplné. Někteří lidé na něj celý rok netrpělivě čekají, jiní by datum 14. února nejraději vymazali z kalendáře. Na které straně stojí hvězdy Novy?

Slunce, seno, erotika
aktualizováno 28.01.

Velebnosti, du blejt a další. Která z hlášek ze Slunce, seno, erotika je podle vás nejlepší? HLASUJTE!

Každý divák asi zná komedii Slunce, seno, erotika, která je plná humoru a legendárních hlášek. Kolik si jich pamatujete? A která je pro vás ta nejlepší? Hlasujte!

Fešáci z Nováckých seriálů!
29.12.

VYSNĚNÉ RANDE SE SERIÁLOVÝM FEŠÁKEM: Kdo by to byl? Dejte mu hlas!

Charismatický, pohledný, férový, svalnatý, drsný, romantický. Jakému typu mužů dáváte přednost? Který vás zaujal natolik, že byste ho chtěli poznat i ve skutečnosti? A co víc, třeba s ním rovnou zajít na rande? Dejte hlas milovanému fešákovi!

TOP animáky - 4
28.12.

HLASUJTE O NEJLEPŠÍ ANIMÁK! Roztomilostí, humorem, hláškami… Který u vás jasně vede?

Éra klasických animáků už je ta tam, ale to nikoho nemusí trápit, protože tu máme hned několik úžasných skvostů jako Ledové království, Na vlásku, nebo třeba Shrek. Který z počítačových animáků je podle vás ten NEJ, dokážete se vůbec rozhodnout?

Tři bratři anketa
aktualizováno 23.12.

SLAĎOUŠ, SILÁK, NEBO INTELIGENT? Který z bratrů v pohádce Tři bratři je mužem vašeho srdce? HLASUJTE!

Přímo na Štědrý den vám vytvoří úsměv na tváří pohádka Tři bratři od Zdeňka a Jana Svěrákových. Tři bratry zde ztvárnili populární herci Vojtěch Dyk, Tomáš Klus a Zdeněk Piškula. Který z bratrů se vám líbí nejvíce?

Kdo je nejlepší český kriminalista?
17.12.

VELKÁ ANKETA HRDINŮ: Drsní, vtipní, sexy i potrhlí. Kdo je nejlepší český kriminalista? Výběr je opravdu pestrý! Hlasujte!

Jsou muži a ženy, pro které je řešení nejrůznějších případů denním chlebem, vraždy a mordy nejsou pro ně ničím neznámým. Který z kriminalistů českých seriálů je vaším oblíbencem a při své práci si vede nejlépe, nebo má prostě největší charisma? HLASUJTE pro něj!