Mikuláš na Nově - Suchoň
aktualizováno 08.12.

MIKULÁŠ NA NOVĚ: Uhodnete, který moderátor se skrývá pod mohutnými bílými vousy?

Mikuláš společně s čerty a andělem dorazil i do televize Nova. V úterý si zaměstnanci přivezli sebou do práce děti a čekali, jestli si je čerti neodnesou do pekla! Mikuláš, kterým byl jeden z moderátorů večerních zpráv, je ale nedal. Pusťte si reportáž a zkuste si tipnout, kdo se pod převlekem skrývá!

Světový den TV
aktualizováno 21.11.

Světový den televize je tady: Oslavuje kvalitu vysílání po celém světě

Televizní profesionálové po celém světě oslavují 21. listopadu Světový den televize, aby nám připomněli, že TV - jako Total Video - je mnohem víc než lineární sledování. V rámci každoroční iniciativy Organizace spojených národů budou televizní společnosti po celém světě vysílat 30sekundový spot na svých televizních obrazovkách i online.

Marcela Tomčíková - Televizní noviny
aktualizováno 26.11.

Moderátorka a reportérka TV Nova se stala maminkou. Pochlubila se dojemným snímkem z porodnice

Gratulujeme! Moderátorka a reportérka TV Nova Marcela Škábová Tomčíková v úterý ráno porodila svého prvního potomka.

Marek1606
04.11.

Marek Ztracený pomůže Milanovi Peroutkovi dobýt česká rádia! VIDEO

Český zpěvák a skladatel Marek Ztracený již dvakrát pokřtil svou novou desku a třetí koncertní křest má ještě před sebou. Na podiu s Markem byl k vidění skladatel Jaroslav Uhlíř nebo zpěvačka Marta Jandová. Hvězdné bylo i publikum, ve kterém nechyběl třeba Milan Peroutka.

01.11.

HERNÍ ŘÁD soutěže pořadu Život ve hvězdách o sadu dámského a pánského parfému Karla Gotta

1. Vyhlašovatelem soutěže o sadu dámského a pánského parfému Karla Gotta (dále jen „Soutěž“), je společnost TV Nova s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 45800456 (dále jen „TV Nova“). Spolupořadatelem Soutěže je společnost LR Health&Beauty Systems, s.r.o., která poskytuje cenu pro výherce Soutěže.

Andrej Babiš a Peter Pellegrini
aktualizováno 24.10.

TV Nova a TV Markíza odvysílají exkluzivní rozhovor s českým a slovenským premiérem

TV Nova společně s TV Markíza odvysílají tuto neděli 28. října u příležitosti oslav 100 let od vzniku Československa exkluzivní rozhovor s českým a slovenským premiérem. Andrej Babiš a Peter Pellegrini vystoupí ve společné diskuzní relaci od 13:00 živě ze studia TV Nova.

Nova Cup 2018 - 3
aktualizováno 17.09.

Vydejte se na podzimní akce Nova Cupu! Co vás čeká?

Cyklistický seriál horských kol Nova Cup 2018 míří do finále. 28. září se v Hradci Králové uskuteční exhibiční akce Mitas Gočárovy schody a o týden později odstartuje maratonský podnik ZP 211 v Mikulově.

Den s Novou
20.08.

Vstupenky na Den s Novou v prodeji: Podívejte se do ateliérů Ulice a Ordinace a vyhrajte luxusní zájezd!

Den s Novou je opět tady! Přijďte společně s hvězdami vašich oblíbených seriálů nahlédnout do ateliérů a kdo ví, třeba vyhrajete luxusní zájezd! Kdy to všechno vypukne?

Tisková konference TV Nova
aktualizováno 18.08.

POHLED DO ZÁKULISÍ: Jak se připravovala tisková konference TV NOVA? Herci byli nadšení!

Uspořádat tiskovou konferenci, na které se budou bavit nejen novináři, ale i herci a další hosté, chce notnou dávku organizačního talentu. Pojďte se podívat, jak probíhala tisková konference k podzimnímu schématu TV Nova.

Online
aktualizováno 08.08.

Podzim na webu a tematických stanicích TV Nova: Těšte se na neokoukané pořady i premiérové filmy

Nové pořady a seriály vás nečekají jenom na hlavním kanálu, ale i na tematických stanicích skupiny Nova. Zkrátka nepřijdou ani fanoušci online pořadů, kteří se mohou těšit na velké novinky.

TV Nova
aktualizováno 08.08.

PODZIM NA TV NOVA: Návrat oblíbené reality show i nový lifestylový pořad!

Televize Nova představila své podzimní vysílací schéma. Těšit se můžete nejen na pokračování oblíbených seriálů, ale i na zcela nové formáty, které jste na obrazovkách ještě neviděli.

Tombstone - 6
07.08.

Vyhazov režiséra i stovky lidí ze štábu: Natáčení westernu Tombstone doprovázely obrovské trable

Natáčení westernu Tombstone s Kurtem Russellem i Valem Kilmerem v hlavních rolích, který je mezi diváky pochvalovaný, bylo plné překvapení. Kdo byl přímo „za pochodu“ vyhozen a jaké komplikace způsobilo neustálé přepisování scénáře? Co možná ani netušíte.