Popelka - zásnuby - 17
aktualizováno 02.01.

OBROVSKÉ PŘEKVAPENÍ: Nikola Ďuricová se zasnoubila! Žádost o ruku byla pohádková

Doslova pohádkové zakončení mělo silvestrovské představení rodinné pohádkové show Tři oříšky pro Popelku. A postaral se o něj představitel Vítka Lukáš Kofroň. Přímo na pódiu totiž požádal „Popelku“ Nikolu Ďuricovou o ruku a ta řekla „ANO“!

Čarovný les - 7
28.12.

Během natáčení filmu Čarovný les se herci ztratili. Štáb je musel zachraňovat!

Natáčení filmového muzikálu Čarovný les se neobešlo bez komplikací. Anna Kendrick a Chris Pine se během něj ztratili a štáb se je musel vydat zachránit! Co dalšího jste určitě nevěděli?

MARY POPPINS SE VRACÍ - 1
15.12.
DO KINA

MARY POPPINS SE VRACÍ 20.12. 2018

Film se odehrává kolem roku 1930, v období ekonomické krize v Londýně (v období, ve kterém se odehrávají i původní knihy) a předlohou mu bylo dalších sedm knih od P. L. Traversové. Ve filmu jsou děti známé z původního filmu, Michal (Whishaw) a Jana (Mortimer), už dospělé. V Třešňové ulici žije Michal se svými třemi dětmi a vychovatelkou Ellen (Walters). Poté, co Michal prodělá osobní ztrátu, objeví se v rodině Banksových opět tajemná chůva Mary Poppins (Blunt). Za pomoci veselého lampáře Jacka (Miranda) a svých jedinečných kouzelných schopností pomůže rodině znovu nalézt ztracenou radost a štěstí. Mary Poppins rovněž seznámí děti s celou řadou barvitých a svérázných postav, včetně své výstřední sestřenice Topsy (Streep).

Bídníci - 3
17.11.

DÍVALI JSTE SE POZORNĚ? V muzikálovém filmu Bídníci byly použity části kulis z Harryho Pottera!

Nesmrtelná klasika spisovatele Victora Huga se dočkala hollywoodského muzikálového zpracování. A to vskutku inovativního, neboť hudba vznikala až při natáčení! Co dalšího jste nevěděli?

Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
aktualizováno 12.11.

JIŽ BRZY: Novou scénu Divadla J. K. Tyla ozdobí pestrobarevný muzikál

Soubor muzikálu Divadla J. K. Tyla v Plzni připravuje jeden z nejznámějších muzikálů legendární autorské dvojice Tim Rice a Andrew Lloyd Webber – Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť, který bude mít premiéru 1. prosince na Nové scéně DJKT.

Bídníci - 23
aktualizováno 09.11.

GALERIE: Fotky z muzikálového filmu Bídníci

GALERIE: Fotky z muzikálového filmu Bídníci

POHÁDKOVÁ SHOW TŘI OŘÍŠKY PRO POPELKU PŘIVEDLA NA JEVIŠTĚ KONGRESOVÉHO CENTRA PRAHA ŽIVÉ KONĚ
aktualizováno 23.10.

IDEÁLNÍ DÁREK: Renčovu Popelku chválí i režisér Václav Vorlíček! Producenti přidávají další termíny

Premiéra pohádkové show Tři oříšky pro Popelku v Kongresovém centru v Praze zaznamenala velmi pozitivní ohlasy a o pohádku je velký zájem. Producenti v reakci na to přidávají další představení. A protože je to pohádka vánoční, přidané termíny jsou právě na prosincové předvánoční i po vánoční dny!

Duch_muzikál - 9
27.09.

Muzikál Duch – romantika i napětí na Nové scéně DJKT

Divadlo J. K. Tyla uvede jako teprve druhé divadlo v České republice romantický muzikál Duch (Ghost The Musical), jenž vznikl podle stejnojmenného Oskarem oceněného filmu z roku 1990 s Patrickem Swayzem, Demi Mooreovou a Whoopi Goldbergovou. Inscenace v režii Lumíra Olšovského a s choreografií uznávaného Simona Eichenbergera bude mít premiéru 29. září 2018 na Nové scéně DJKT. Ústřední dvojici ztvární Pavel Režný a Eva Staškovičová, v komické roli šarlatánky Ody Mae diváci uvidí Venuši Zaoralovou Dvořákovou, nebo hostující Dashu. Inscenace vzniká v koprodukci s Hudebním divadlem Karlín, na jehož scénu by měla být v roce 2020 přenesena.

Varieté - 8
10.09.

Bláznivá Christina Aguilera: ´Vypiju vodu z její vany, až se vykoupe!´ Co stálo za nechutným slibem?

Někteří herci by kvůli získání role udělali cokoliv. Vypít vodu z vany známé hvězdy? Žádný problém! Co měla Christina Aguilera v plánu?

Fantom Opery
06.09.

Fantom Opery se vrací: Ve slavném muzikálu zazáří Natálie Grossová a Pavel Vítek

Garda osvědčených tváří, několik hvězdných nováčků nebo nová choreografie. Tak bude vypadat velkolepý návrat Fantoma Opery, zřejmě nejslavnějšího muzikálu všech dob, do pražské GoJa Music Hall.

Kouzelná romance
18.08.

Z PRINCEZNY STRIPTÉRKOU?! Původní verze filmu Kouzelná romance byla hodně temná

Nezřídka snímek ujde dlouhou cestu od prvotních plánů k realizaci a někdy projde poměrně razantními změnami. Pohádka Kouzelná romance to ale vzala od podlahy...

Kouzelná romance
17.08.

GALERIE: Fotky z filmu Kouzelná romance

GALERIE: Fotky z filmu Kouzelná romance