Nutella
17.12.

SOUTĚŽTE s pořadem Tescoma s chutí o balíčky sladkých cen. A jste mezi VÝHERCI?

Sledovat pořad Tescoma s chutí se rozhodně vyplatí. Nejenže se dozvíte o chutných receptech a načerpáte várku inspirace, nyní budete moci vyhrát také skvělé ceny. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku!

Zima
aktualizováno 12.12.

SOUTĚŽ o notebook a další ceny: Vyhrajte pod stromeček hodnotné dárky!

Vánoce se kvapem blíží a ti, kteří ještě nemají všechny dárky pro své blízké, by s jejich nákupem rozhodně neměli otálet! Pokud se ale chcete předvánočnímu šílenství v obchodech vyhnout, můžete zkusit alespoň část nadílky vyhrát. Podívejte se, jak na to!

Co na to češi - 8
09.12.

Soutěžní show Co na to Češi mění pravidla: Koho se chystané změny dotknou?

Oblíbený pořad Co na to Češi vysílá televize Nova každý všední den v podvečer. Pětičlenné týmy v něm mají za úkol co nejlépe odhadnout, jak na různé otázky z každodenního života odpovědělo sto oslovených Čechů. Nyní bude ale všechno trochu jinak!

The Voice - Jakc
07.12.

VIDEO: 11letý chlapec šokoval kouče The Voice dokonalým hardrockovým sólíčkem. Podívejte se, jak válí!

Jedenáctiletý Brit Jack Goodacre miluje rock'n'roll! Když v dětské verzi The Voice UK dostal možnost předvést své umění, neváhal ani vteřinu. Na elektrickou kytaru začal hrát píseň Sweet Child O' Mine od Guns N' Roses! Porota nestačila zírat…

Snídaně s Novou - soutěž
02.12.

VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ: Sledujte Snídani s Novou a vyhrajte hodnotné dárky pod stromeček!

Vánoce se kvapem blíží, a pokud ještě nemáte všechny dárky pod stromeček, pořad Snídaně s Novou vám s tím trochu pomůže. Připravil si pro vás 46 hodnotných cen. Tak neváhejte a každý den vyhrávejte dárek pod stromeček!

Kouč číslo 1
01.12.

VELKÁ NÁPOVĚDA: Kdo bude prvním koučem světově proslulého pořadu The Voice?

The Voice Česko Slovensko už zná svého prvního porotce. Uhádnete, kdo by jím mohl být? Ve videu najdete nápovědu.

22.11.

HERNÍ ŘÁD soutěže pořadu Život ve hvězdách o vánoční sadu s kyselinou hyaluronovou značky Syncare

1. Vyhlašovatelem soutěže o vánoční sadu s kyselinou hyaluronovou značky Syncare (dále jen „Soutěž“), je společnost TV Nova s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 45800456 (dále jen „TV Nova“). Spolupořadatelem Soutěže je společnost Syncare Plus, s.r.o., která poskytuje cenu pro výherce Soutěže.

Fast Food Film
aktualizováno 07.11.

Drama i láska mezi hamburgery: Čtyři exkluzivní filmy ze zákulisí fast foodu

Co se děje za pultem, kde si objednáváte hamburgery? Nebo vlastně, co se děje kolem něj, kdo opravdu jsou zákazníci rychlého občerstvení a co se odehrává v restauraci v noci, když vše kolem potemní? Projekt Fast Food Film přináší nejen filmovou kvalitu, ale také odpovědi na mnohé otázky.

aktualizováno 18.10.

HERNÍ ŘÁD soutěže pořadu Život ve hvězdách o poukázku v hodnotě 1000 Kč na výrobu CeWe fotoknihy

1. Vyhlašovatelem soutěže o poukázku na výrobu CEWE fotoknihy (dále jen „Soutěž“) je společnost TV Nova s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 45800456 (dále jen „TV Nova“). Spolupořadatelem Soutěže je společnost CeWe Color, a.s., která poskytuje ceny pro výherce Soutěže.

aktualizováno 18.10.

HERNÍ ŘÁD soutěže pořadu Život ve hvězdách o Multi volume omlazující sérum značky Syncare

1. Vyhlašovatelem soutěže o Multi volume omlazující sérum značky Syncare (dále jen „Soutěž“), je společnost TV Nova s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 45800456 (dále jen „TV Nova“). Spolupořadatelem Soutěže je společnost Syncare Plus, s.r.o., která poskytuje cenu pro výherce Soutěže.

Casting k The Voice
17.10.

POSLEDNÍ MOŽNOST: Pro velký zájem další casting k show The Voice v Praze. Přijď i bez registrace!

Světová show The Voice se vrací do Česka a Slovenska a je o ni enormní zájem! Nezáleží na tom, jestli jsi profesionál nebo amatér, přihlásit se může každý, komu je více než 15 let. A pozor, na castingy se dá přijít i bez registrace!

The Voice - Edith Piaf - Francie
01.10.

ŠOKOVANÁ POROTA The Voice: Ten hlas! To musí být převtělení Edith Piaf

Ve stoje tleskali ohromení diváci i porota. Přesně tak to vypadalo po vystoupení mladé Lou Mai, jejíž hlas mnozí z přítomných srovnávali s proslulou Edith Piaf. Hlas Lou byl velice něžný a přesto zněl místy velmi hluboce.