Pixar - 30 let animace
30.01.
SOUTĚŽ

SOUTĚŽ o vstupenky na velkolepou výstavu Pixar - 30 let animace

Od 15.2 do 26.5. 2019 se v prostorách Křižíkových pavilonů Výstaviště Holešovice Praha uskuteční velkolepá výstava nejznámějšího animačního studia světa - Pixaru. Výstava, s názvem Pixar - 30 let animace, představí návštěvníkům historii i současnost věhlasného studia, nechá nahlédnout pod pokličku nejlepším animátorům planety, odvypráví vývoj tvorby populárních postav z filmů, představí originální skici a postupy, které stojí za vznikem fenoménu. Expozici v minulosti zhlédly miliony návštěvníků po celém světě. Nyní se chystá na svou premiéru v České republice. Hlavním mediálním partnerem výstavy je TV Nova.

Ledové království - 21
30.12.

Vlasy, které proletí rukou, či mizející sněhulák. I dokonalá pohádka Ledové království má své chyby!

K Vánocům patří neodmyslitelně pohádky. Letos se diváci mohou těšit na jednu z nejlepších animovaných pohádek vůbec. Ledové království ovládlo celý svět, tedy minimálně ten dětský. Všimli jste si ale při sledování těchto chyb?

ANKETA: Hlasujte pro nejkrásnější animák z dílny Walta Disneyho
aktualizováno 06.01.

ANKETA: Sněhurka nebo Pocahontas? Hlasujte o nejkouzelnější animák z dílny Walta Disneyho!

Klasické animáky, které provázely dětství nejednoho diváka, pomalu upadají v zapomnění kvůli novým filmům ve 3D, které se neskutečně přibližují realitě. Zavzpomínejte s námi na doby animace ze staré školy!