Film - První člověk - 3
11.10.

PRVNÍ ČLOVĚK je horký kandidát na film roku: Kontroverzní je až dost!

Jedno z největších dobrodružství v lidských dějinách – a film o něm vznikl až po padesáti letech! Dramatický příběh letu Neila Armstronga na Měsíc mapuje oscarový režisér Damien Chazelle, který na oběžnou dráhu vyslal Ryana Goslinga. Jak se snímek vydařil? Přečtěte si recenzi!

Mila Kunis - 7
14.08.

LÁSKA JAK Z ROMÁNU: První setkání Mily Kunis a Ashtona Kutchera? To by ani Shakespeare nevymyslel

Mila Kunis zazářila v televizním sitcomu už v 15 letech, ale nejen proto to byl pro její život zlomový moment, Při natáčení se totiž potkala s životním partnerem Ashtonem Kutcherem. Ale láska na první pohled to rozhodně nebyla.

Lindsay Lohan
02.07.

FOTO: Bratr Lindsay Lohan je pořádný samec! Méně známý sourozenec vtrhl do světa modelingu

Bratr Lindsay Lohan dlouho nebudil žádnou pozornost, to se ale nyní rozhodl změnit. Svými úchvatnými fotkami zásobuje sociální sítě. Pokochejte s ei vy!

Paris Hilton - pes
01.07.

Jaká zvířátka mají doma hvězdné tváře? Některým dokonce založily vlastní sociální sítě!

Jsou celebrity, které bez svých čtyřnohých miláčků nedají ani ránu! Koho doma hřeje krásná čivava a kdo pojmenoval své kočky podle hrdinů ze slavných seriálů?

Arrow
aktualizováno 22.02.

NEUVĚŘITELNÉ ZAČÁTKY: Než se Arrow stal superhrdinou, předcvičoval aerobik pro ženy!

Stephen Amell je archetypem drsňáka, který si ví se vším rady. Tedy alespoň ve svých rolích. Jak to má ve skutečnosti? Moc se to neliší...

Tvář vody
11.02.

ODHALENO Z OSCARŮ: Který snímek získá zlatou sošku za loňský rok? Podívejte se na nominace a hlasujte!

Tento týden byly zveřejněny nominace nejprestižnější filmové ceny – Oscary. Už jsou známé kompletní nominace, tedy herci, herečky, scénář nebo filmová píseň. A které snímky bojují o sošku pro nejlepší film? Podívejte se a hlasujte!

Prince z Persie - 9
aktualizováno 27.01.

TOP 7 Jakea Gyllenhaalla: Nepochopitelná fobie i odmítnutí role Batmana

Produkce stojící za trilogií Piráti z Karibiku přinesla v roce 2010 další úspěšnou akční podívanou. Filmová adaptace legendární počítačové hry Princ z Persie: Písky času přenese diváka do středověké Persie, kde se Jake Gyllenhaal v hlavní roli postaví proti kouzlům a intrikám svého strýce.

Sudden Death (1995)
aktualizováno 25.01.

Co má film Náhlá smrt akční hvězdy Van Damma společného s Jágrem? Jarda se ozval po právu!

Ve filmu Náhlá smrt je akční hvězda Jean-Claude Van Damme jediným, kdo se může postavit teroristům, kteří při finále NHL unesou viceprezidenta a jeho dceru. Požadují výkupné ve výši miliardy dolarů. Na záchranu je čas jen do konce zápasu...

Kolo zázraků
10.01.

FILMOVÉ PŘEKVAPENÍ: Kate Winslet je atomová bomba! šokuje Woody Allen

V dětství jí říkali, že bude vždy tlustá a nemá potřebný talent stát se herečkou. Dnes, o třicet let později, patří k nejobsazovanějším a nejtalentovanějším herečkám na světě! Poslední, kdo se o tom zatím přesvědčil, byl režisér Woody Allen.

Kolo zázraků - 11
07.01.

DOKONALÉ RETRO: Nový film Woodyho Allena stojí za zhlédnutí nejen kvůli fenomenální ústřední dvojici

Kolo zázraků vypráví příběh milostného trojúhelníku na pozadí neradostného života 50. let. Snímek vtrhnul do kin začátkem nového roku. Exceluje v něm pohledný zpěvák Justin Timberlake a famózní Kate Winslet, kteří hrají ústřední mileneckou dvojici!

Dunkirk
aktualizováno 04.01.

TOP 15: Žebříček nejlepších filmů roku 2017. A který se líbil vám? HLASUJTE!

Je tady začátek nového roku a to je ten nejlepší čas podívat se na nejlepší filmy, které se v českých kinech objevily v uplynulém kalendářním roce. Vybrali jsme patnáct nejlepších a nejzajímavějších, které byste si měli z minulého roku odnést. Pokud jste je neviděli, máte nejvyšší čas to napravit!

Nejlepší filmy podle Stephena Kinga!
aktualizováno 01.01.

ANKETA: Vraždící klauni, monstra, stárnoucí nacisté, ale i láska. Jaké jsou nejlepší filmy podle Stephena Kinga? HLASUJTE!

V kinech právě řádí Pennywise v adaptaci románu Stephena Kinga To a trhá rekordy sledovanosti. Hollywood po spisovateli Kingovi sáhl už téměř šedesátkrát. Podívejte se na žebříček nejlepších filmových adaptací knih hororového mága. Která je vaše nejoblíbenější? Hlasujte!