Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Specialisté

David Prachař má doma svou dokonalou kopii!

HVĚZDA SPECIALISTŮ DAVID PRACHAŘ: Vytvořil si svou dokonalou kopii! Všimli jste si toho? »

V novém krimi seriálu Specialisté hraje David Prachař vrchního velitele týmu vyšetřovatelů, kteří bojují proti nejrůznějším zločinům. Jak šel s tímto ... Celý článek»
Lucie Benešová ve Specialistech

NĚCO PŘIBYLO A NĚCO UBYLO! Kolik rozdílů na fotce Specialistů najdete? »

Na první pohled jsou to dvě stejné fotografie. Kapitán Jan Lorenc a manželka oběti běží od policejního vozu. Ale už na ten druhý vidíte něco ... Celý článek»
Zákulisí Specialistů: Jak se líčí modřina?

VIDEO Z MASKÉRNY: Jak vznikají filmové šrámy a modřiny? Záběry ze zákulisí natáčení vás dostanou »

Jednu z hlavních rolí si v šestém díle krimi seriálu Specialisté zahrál mladý herec Janek Gregor. Bodyguard, který nejde pro ránu daleko, se díky své ... Celý článek»
POSLEDNÍ BLUES: Úředník, který si žil na vysoké noze měl vraha neustále nablízku! Na co Specialisté přijdou tentokrát? - 2

CELÝ DÍL SPECIALISTŮ: Vražda ze žárlivosti, nebo obyčejné vyřízení si účtů? Šestý díl byl opravdu napínavý! »

Vyšetřovací tým Specialistů musel v šestém díle odkrýt temné pozadí vztahů úředníka magistrátu Fišera s jeho klienty, kterým za vysoké úplatky ... Celý článek»
POSLEDNÍ BLUES: Úředník, který si žil na vysoké noze měl vraha neustále nablízku! Na co Specialisté přijdou tentokrát? - 3

POSLEDNÍ BLUES: Úředník, který si žil na vysoké noze, měl vraha neustále nablízku! Na co Specialisté přijdou tentokrát? »

Nad dalším detektivním případem Specialistů bude viset hned několik otazníků. Do vraždy majitele diskotéky budou zapleteni dokonce úředníci ... Celý článek»
Řekli byste to do něj? Takhle se hvězda SPecialistů David prachař udržuje v kondici! - 2

Na Davida Prachaře by si kolegové na place měli dát pozor! Co by jim provedl, kdyby ho naštvali? »

David Prachař je jednou z hlavních postav nového krimi seriálu TV Nova Specialisté, kde hraje velitele vyšetřovacího týmu. Herec prozradil nejen to, ... Celý článek»
Specialisté

VELKÁ ANKETA: Temné touhy, nebo vražda? Který díl Specialistů vás nejvíce dostal? Hlasujte! »

Pondělní večer na Nově už popáté ovládl seriál Specialisté! Který díl pro vás byl zatím nejlepší? Vražda taxikáře, nebo snad tajemná smrt bohatého ... Celý článek»
Soutěž o pepřové spreje

SOUTĚŽ: Kdo získal pepřový sprej s logem seriálu SPECIALISTÉ? Tady jsou výherci »

Stačilo odpovědět na jednoduchou otázku a účinná zbraň s logem seriálu Specialisté mohla být vaše! Kdo jsou šťastní výherci? Celý článek»
Lucie Benešová ve Specialistech

VIDEO: V seriálu jako matka selhala! Jak je to s Lucií Benešovou ve skutečnosti? »

Herečka Lucie Benešová, kterou jste v minulosti mohli vídat i v seriálu Ulice nebo Gympl s (r)učením omezeným, si zahrála v novém seriálu TV Nova. V ... Celý článek»
Řekli byste to do něj? Takhle se hvězda Specialistů David Prachař udržuje v kondici! - 3

VIDEO: Na jeho věk neuvěřitelné! Hvězda Specialistů David Prachař ukázal, jak se udržuje v kondici »

David Prachař jako major Pavel Vondráček bojuje spolu se svým týmem v ulicích Prahy se zločinem. Vedle toho zvládá i mnoho dalších činností. Jak se ... Celý článek»
Specialisté - 3

VŠIMLI JSTE SI? Postřehnete tajemný předmět na střeše hotelu? Správně odpoví jeden člověk z deseti! »

Pátý díl s názvem Služby z lásky zavedl vyšetřovací tým v čele s majorem Vondráčkem k odhalení temných tajemství jedné zámožné rodiny. Sledovali jste ... Celý článek»
Specialisté - 2

PÁTÝ DÍL SPECIALISTŮ ODKRYL DĚSIVÉ TAJEMSTVÍ! Kdo zabil bohatého podnikatele? »

Pátý díl Specialistů nabídl nejen neobvyklou podívanou na panorama Prahy, ale také odkryl jedno děsivé tajemství zámožné rodiny oběti. Celý článek»
1 2 3 další