Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Specialisté

17.08.2017, 17:44
Specialisté

Jak vypadá natáčecí den krásné Zuzany Kajnarové? Kočka ze Specialistů prozradila informace ze zákulisí

Jediná žena v týmu Specialistů je zpět. A s ní i další nové díly oblíbeného seriálu. Oblíbený detektivní seriál poběží na obrazovkách už od příštího týdne. Co o natáčení prozradila předtavitelka Zuzany Májové? Během natáčení stihla i jednu krátkou dovolenou!  více»
16.08.2017, 17:34
Specialisté - Jakub Štáfek - 2

JAKUB ŠTÁFEK v rozhovoru při natáčení Specialistů šokoval: Prozradil, že ho holky vůbec nezajímají

Natáčení nových dílů Specialistů se neobešlo bez akčních scén. Mnohdy auta lítala vzduchem jako v zahraničních kriminálkách. Nové díly budou podobnými scénami přímo prošpikované. Co o zákulisí natáčení prozradil představitel Lukáše Panenky, herec Jakub Štáfek?  více»
15.08.2017, 17:46
Specialisté

ODHALENO: Nová postava v seriálu Specialisté zamíchá kartami! Zkušený policajt bude miláčkem žen

Každý je jiný, každá je svůj, ale společně tvoří dokonalý tým! Specialisté jsou zpět a v nových dílech budou ještě drsnější! Co o pořadu prozradila jedna z nových postav?  více»
14.08.2017, 15:14
Specialisté

PROZRAZENO z nových Specialistů: Kterou postavu čeká velká láska? Bude to 'na kapesník'

Už v pondělí 21. srpna odstartují nové díly seriálu Specialisté, které přinesou mnohem drsnější případy i akční scény. Ale také jeden milostný příběh! Co o připravované sérii prozradil jeden z herců?  více»
02.08.2017, 18:00
Specialisté - 2. řada - 6

JSOU ZPĚT A BUDOU JEŠTĚ DRSNĚJŠÍ: Podívejte se, jak bude vypadat druhá řada Specialistů!

Parta kriminalistů v čele s Davidem Prachařem se vrací na televizní obrazovky! Nové díly seriálu Specialisté přinesou mnohem drsnější příběhy i akční scény. Na co se můžete těšit?  více»
24.03.2017, 17:44
Marek Adamczyk

PROBLÉMY SE ZÁKONEM: Specialista Adamczyk není vůbec žádný svatoušek! Co provedl?

První řada seriálu Specialisté sice skončila, ale už nyní se točí další díly, takže herci jsou v plném pracovním nasazení! Platí to i pro Marka Adamczyka, který ve Specialistech hraje vyšetřovatele Jana Lorence. Na rozhovor si ale čas přesto našel! Co prozradil?  více»
07.03.2017, 18:51
David Prachař

Tak tohle jste vědět nepotřebovali... David Prachař mistrovsky ustál přerušení rozhovoru nečekaně intimní otázkou

Hvězda krimi seriálu Specialisté David Prachař hraje velitele vyšetřovacího týmu. Na co všechno se ho produkce seriálu při příchodu na plac ptá? Některé otázky jsou skutečně kuriózní!  více»
06.03.2017, 15:03
Specialisté – 8. díl - 3

CELÝ DÍL SPECIALISTŮ: Vyšetřovací tým odhalil, co mělo veřejnosti navždy zůstat skryto!

Další detektivní případ, tentokrát s názvem Popáleniny, hlavní postavy seriálu Specialisté zdárně vyřešily. Aby se však dostali k pachateli, musel zemřít nevinný člověk!  více»
06.03.2017, 10:02
Specialisté

DNES VE SPECIALISTECH: Holčička vběhne do polorozbořeného domu. Co se jí stane? UKÁZKA

V osmém díle krimi seriálu Specialisté bude hořet! Vyšetřovatelé budou na stopě pachateli, který zapálil azylový dům v rekonstrukci. Kdo měl na požáru osobní zájem?  více»
04.03.2017, 23:28
Marek Adamczyk

DĚSIVÁ VZPOMÍNKA NA DĚTSTVÍ: Hvězda Specialistů zažila něco, na co jen tak nezapomene!

Herec Marek Adamczyk hraje v krimi seriálu Specialisté kapitána Jana Lorence, který vždy stojí na straně zákona. Jaký je ale Marek ve skutečnosti? Podívejte se, co o sobě prozradil!  více»
28.02.2017, 14:04
SMRT NA PŮDĚ ŠKOLY: Komu ležel profesor ekonomiky v žaludku? Podívejte se na exkluzivní ukázku - 7

NA TYTO OTÁZKY ODPOVÍ JEN TI NEJLEPŠÍ! Sledovali jste sedmý díl Specialistů pořádně?

Další díl krimi seriálu Specialisté s názvem Burzovní horečka odkrývá příběh vysokoškolského profesora, jeho manželky a tří studentů, kteří zvládli založit prosperující firmu. Pokud jste ho sledovali poctivě, jistě budete znát odpovědi!  více»
28.02.2017, 09:11
Specialisté - 3

TRABLE S LÁSKOU ve Specialistech: Kdo je tajemný muž Zuzany Kajnarové?

V krimi seriálu Specialisté řeší hlavní postavy nejen nejrůznější detektivní případy, ale také osobní problémy běžného života. Jediná žena v týmu, Zuzana Kajnarová nechce žít jen prací, chce se mít domů ke komu vracet. Jenže to v její pozicic není vůbec jednoduché...  více»
 
1 2 3 4 5 6 7