Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Herní řády

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže portálu Nova.cz o kuchařku „Vaříme s Láďou Hruškou“ »

1. Vyhlašovatelem soutěže o pět (5) kuchařek „Vaříme s Láďou Hruškou“ (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem Praha 5, ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže portálu cinema.cz o filmové balíčky »

1. Vyhlašovatelem soutěže o tři (3) filmové balíčky (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD letní soutěže portálu Nova.cz »

1. Vyhlašovatelem letní soutěže portálu Nova.cz (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže portálu cinema.cz o filmové balíčky »

1. Vyhlašovatelem soutěže o pět (5) filmových balíčků (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže NOVA.cz o 3l láhev Tuzemáku »

1. Vyhlašovatelem soutěže o láhev Tuzemáku (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže NOVA.cz o vstupenky na koncert skladatele Ennia Morricone »

1. Vyhlašovatelem soutěže o deset (10) vstupenek na koncert skladatele Ennia Morricone (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže CINEMA.cz o vstupenky na Ladies night konané ve vybraných kinech sítě Cinema City »

1. Vyhlašovatelem soutěže o dvanáct (12) vstupenek pro dvě (2) osoby na Ladies night, která se koná ve vybraných kinech Cinema City, a to dne 17.12. ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD soutěží portálu NOVA.cz o PR předměty TV NOVA »

1. Vyhlašovatelem soutěže o PR předměty TV NOVA vyhlašovaných na internetových stránkách http://www.nova.cz (dále jen „Soutěž“), je společnost CET 21 ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže NOVA.cz o vstupenky na koncert zpěváka Bruno Marse »

1. Vyhlašovatelem soutěže o deset (10) vstupenek na koncert zpěváka Bruno Marse (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže CINEMA.cz o vstupenky na Ladies night konané ve vybraných kinech sítě Cinema City »

1. Vyhlašovatelem soutěže o patnáct (15) vstupenek pro dvě (2) osoby na Ladies night, která se koná ve vybraných kinech Cinema City, a to 22.10.2013 ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže Cinema.cz o vstupenky na předpremiéru filmu Gravitace v kině IMAX Flora »

1. Vyhlašovatelem soutěže o třicet (30) volných vstupenek do kina pro dvě (2) osoby (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže Nova.cz o balíčky inspirované filmem Šmoulové »

1. Vyhlašovatelem soutěže o patnáct (15) balíčků suvenýrů a lístků do kina na film Šmoulové (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže Cinema.cz o volné vstupenky do kin v síti Cinema City »

1. Vyhlašovatelem soutěže o dvacet (20) volných vstupenek pro dvě (2) osoby (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem Praha 5, ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže Cinema.cz o vstupenky do kina na film Iron Man 3 a dárkové balíčky k filmu »

1. Vyhlašovatelem soutěže o vstupenky do kina v síti CineStar na film Iron Man 3 a dárkové balíčky k filmu Iron Man 3 (dále jen „Soutěž“) je ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže Cinema.cz o vstupenky do kina na film Zlomené město a DVD s filmem Kontraband »

1. Vyhlašovatelem soutěže o deset (10) vstupenek do kina na film Zlomené město a pět (5) DVD s filmem Kontraband (dále jen „Soutěž“) je společnost ... Celý článek»

HERNÍ ŘÁD internetové soutěže Cinema.cz o balíčky k trilogii Pán prstenů »

1. Vyhlašovatelem soutěže o balíčky k trilogii Pán prstenů (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého ... Celý článek»