Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Celé epizody zdarma, exkluzivní videa ze zákulisí, online chaty nebo soutěže. To a ještě víc z vaší oblíbené televize.

Noc filmových nadějí

Všichni filmoví nadšenci by si do diářů měli poznačit pátek 6. října 2017. Na obrazovkách TV Nova od půlnoci poběží pětihodinový maraton studentských filmů v rámci desátého ročníku festivalu Noc filmových nadějí.

 

Studentské snímky v rámci filmového festivalu bude hodnotit odborná porota, jež se skládá z pěti pečlivě vybraných osobností. V minulosti za porotcovská křesla usedli například režisér a herec Jakub Kohák, skladatel a hudebník Varhan Orchestrovič Bauer, zpěvák a herec Tomáš Klus, herečka ze seriálu Ulice Patricie Solaříková, tvůrce světelných efektů Pavel Kacerle.

Tři nejlepší snímky budou odměněny Cenou Noci filmových nadějí a oceněné školy obdrží od TV Nova finanční příspěvek na další tvorbu.
Původní projekt TV Nova si klade za cíl podporu studentské filmové tvorby uměleckých škol v České republice.

Našimi dlouhodobými partnery jsou filmové a kreativní školy: FAMU Praha, SVOŠF Písek, FAMO Písek, UTB Zlín, SPŠST Praha Panská, Vyšší odborná škola grafická v Jihlavě, VŠUP Praha, Michael - Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s.r.o., Střední škola aplikované kybernetiky v Hradci Králové.

 
 
 

Partneři festivalu