Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Celé epizody zdarma, exkluzivní videa ze zákulisí, online chaty nebo soutěže. To a ještě víc z vaší oblíbené televize.

Noc filmových nadějí letos po jedenácté a přece nově!

Letošní ročník festivalu studentských filmů Noc filmových naději bude opravdu výjimečný. Spolupořadatelem 11. ročníku bude společně s TV Nova také TV Markíza a právě na těchto televizních stanicích se odvysílají ty nejlepší studentské filmy.

Do účasti na soutěžním festivalu jsou zvány veškeré školy zabývající se audiovizuální tvorbou z České republiky a Slovenska. Studentské snímky v rámci filmového festivalu bude již tradičně hodnotit odborná porota, která bude složena z filmových a televizních profesionálů a ta v rámci slavnostního předávání cen, které se bude konat 16.listopadu 2018 v kině BioOko v Praze, finančně odmění ty nejlepší filmy. Slavnostní večer budeme živě přenášet na sociálních sítích TV NOVA a TV MARKÍZA.

Do festivalu může být přihlášený jakýkoliv film, který vznikl v rámci studia bez omezení žánru, formy nebo stopáže. Své filmy můžete přihlašovat do 30.9. 2018 do 24:00 hod.

Staňte se součástí největšího televizního maratonu studentských filmů a přihlašte svůj snímek do Noci filmových nadějí, která divákům na TV NOVA a TV MARKÍZA v noci 17.listopadu ukáže budoucnost české a slovenské kinematografie.

 

Partneři festivalu