Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Celé epizody zdarma, exkluzivní videa ze zákulisí, online chaty nebo soutěže. To a ještě víc z vaší oblíbené televize.

Pohádková výhra a titul český MasterChef!

Připravujete každé jídlo s vášní? Máte v kuchyni pro strach uděláno? Pak je pro vás světově nejúspěšnější kuchařská show MasterChef ta pravá životní výzva! Televize Nova hledá amatérské kuchaře, kteří se nebojí ukázat své schopnosti. Stačí vyplnit přihlašovací formulář do show, která z vás může udělat kuchařskou hvězdu!

Do kuchařské show MasterChef se můžete přihlásit v případě, že splňujete následující podmínky

  • Je mi 18 a více let.
  • V současné době nepracuji jako profesionální kuchař a nikdy předtím jsem jako profesionální kuchař nepracoval.
  • Mým hlavním finančním zdrojem není příjem z přípravy a vaření jídel v profesionálním kuchařském prostředí (restaurace, hotely, kantýny atd.).

V případě, že splňujete výše uvedené podmínky, prosím vyplňte následující formulář.

Po odeslání formuláře Vás budeme kontaktovat do 7 dní.

Osobní údaje

Doplňující informace

Prohlašuji, že jsem registrační formulář vyplnil/a úplně a pravdivě. Jako osoba dotčená ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZOOÚ”) uděluji tímto souhlas se zařazením veškerých osobních i citlivých údajů uvedených v registračním formuláři a k němu připojených souborech do castingové databáze mediální skupiny CME (dále jen „Databáze“) spravované společností CET 21 spol. s r.o., se sídlem Kříženeckého nám. 1078/5, 152 00 Praha 5, IČ: 45800456 (dále jen „Správce“), a k jejich zpracování a užití pro účely vyhledávání a výběru vhodných kandidátů pro spolupráci při výrobě audiovizuálních děl společnostmi či osobami, které jsou součástí mediální skupiny CME, jakož i k poskytnutí těchto údajů za tímto účelem třetím osobám, a to i do zahraničí. Tento souhlas uděluji výslovně, dobrovolně a na dobu neurčitou. Jsem si vědom/a, že mám právo přístupu k poskytnutým osobním údajům, právo na jejich opravu, právo žádat Správce o blokování, doplnění nebo likvidaci osobních údajů v případě, že zjistím, nebo se budu domnívat, že Správce nakládá s údaji v rozporu se ZOOÚ, jakož i další práva podle ZOOÚ, zejména podle ustanovení § 12 a § 21 ZOOÚ. Mediální skupinou CME se rozumí společnosti a osoby přímo či nepřímo ovládané společností Central European Media Enterprises Ltd.