Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Celé epizody zdarma, exkluzivní videa ze zákulisí, online chaty nebo soutěže. To a ještě víc z vaší oblíbené televize.

O pořadu Hvězdná párty

Zábavná televizní show Hvězdná párty je moderována Petrem Rychlým, který je jednou z největších televizních hvězd současnosti. Show se odehrává v televizním obýváku, který je plný hvězdných hostů. Moderátor Petr Rychlý spolu s hvězdami přináší pravidelně večer plný uvolněné atmosféry, pohodové zábavy, improvizace i napětí.

Základní princip soutěže

V zábavné show Hvězdná párty své síly poměří vždy dva týmy složené ze tří českých celebrit, doplněné jedním soutěžícím z řad diváků. Jejich úkolem bude svého týmového spoluhráče přiblížit k finanční výhře. Týmy budou mezi sebou bojovat v různorodých párty hrách s cílem získat nejvyšší počet bodů, a tedy i možnost hrát o skutečné peníze. V každém dílu je pět párty her a jedna hra finálová.

Soutěžící z řad diváků, který je z vítězného týmu, a jím vybraná celebrita vstoupí do finálového kola. V tomto kole moderátor položí dvojici deset otázek na poznávání celebrit. Finálová soutěžící dvojice vyhrává peníze dle počtu správných odpovědí. Za každou správnou odpověď získává soutěžící z řad diváků peníze a celebrita současně sbírá peníze pro dobročinné účely. Pokud odpoví správně na všechny finálové otázky, získá vítěz 30 000 Kč a Nadace Nova přispěje současně 15 000 Kč na vybraný charitativní projekt.