Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Celé epizody zdarma, exkluzivní videa ze zákulisí, online chaty nebo soutěže. To a ještě víc z vaší oblíbené televize.

WOW! Z divačky Jaroslavy je jiný člověk. Podívejte se na její PARÁDNÍ PROMĚNU! A soutěžte také

aktualizováno 27.03.2017, 10:12 | 20.03.2017, 07:33 | Nova.cz

Dlouho toužíte po změně vzhledu, ale neměli jste odvahu nebo čas s tím něco udělat? Teď je ta správná chvíle! Díky Snídani s Novou projde pět z vás kompletní proměnou vzhledu! Jak se do soutěže hlásit? Vše potřebné zjistíte přímo tady.

Změna vzhledu vám pomůže cítit se skvěle a je to velký impulz pro životní změny. Ať už hledáte právě odvahu změnit svůj život, nebo se znovu chcete líbit sama sobě a okolí – tak neváhejte a do soutěže se přihlaste. Udělat si na sebe trochu času, opravdu stojí za to. A nebojte se, pomůžeme vám cítit se lépe.

Co je podmínkou přihlášení? Zaslat nám:
• Váš ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH
Proč právě vy byste chtěli změnit svůj vzhled a život. Ten nikdy nesmí chybět!

• VIDEO, nebo FOTO
Videa upřednostňujeme! A co v něm říct? Inspiraci hledejte v našem instruktážním videu s moderátorkou Ivetou Kořínkovou:


Výherce budeme vybírat společně s vámi! Ti potom zažijí spolu s hair designerkou Janou Burdovou a dalším týmem změnu vzhledu tak, aby se cítili skvěle a sami sebou. Proměna zahrnuje změnu vlasů, líčení i styling oblečení! Čeká na vás celkem 5 kol – 5 výherců – 5 proměn. A pozor, hlásit se mohou i pánové!

 

3. KOLO soutěže bylo uzavřeno. Právě probíhá hlasování o vítězku, který podstoupí PROMĚNU.

 

2. KOLO soutěže bylo uzavřeno. Vítězkou se stala divačka Jaroslava Hájková, její příběh si poslechněte od ní samotné ZDE. A na celou její PROMĚNU se podívejte v hlavním videu

 
1. KOLO soutěže bylo uzavřeno. Vítězkou se stala divačka Jana Bednaříková, na její PROMĚNU se podívejte zde.


Těšíme se na vás!Celý herní řád najdete ZDE.


 

Vložit komentář