Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Novinky

VYHRÁVEJTE s pořadem Tescoma s chutí! Každý týden na vás čekají sladké ceny!

aktualizováno 11.09.2017, 13:31 | 11.09.2017, 13:31 | Nova.cz

Sledovat pořad Tescoma s chutí se rozhodně vyplatí. Nejenže se dozvíte o chutných receptech a načerpáte várku inspirace, nyní budete moci vyhrát také skvělé ceny. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku!

Jak na to a kde zjistíte, jaká je otázka? Je to snadné, dívejte se na pořad Tescoma s chutí, který běží na Nově ve všední dny kolem poledne. A soustřeďte se ve středu, právě v tento den zazní soutěžní otázka, na kterou je nutné správně odpovědět. Odpovědi pak můžete až do nedělní půlnoci zasílat e-mailem na adresu soutez.tescoma@nova.cz.

Soutěž - Tescoma s chutí
(Foto: Nova.cz)


Do emailu kromě správné odpovědi uveďte i své jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. Každý týden budou pravidelně vylosováni 3 výherci, kteří obdrží balíček produktů Nutella. Soutěž bude trvat až do konce roku.

Hodně štěstí!

 

Výherci za 1. týden:

Alice Hildebrandtova- Svatý Kopeček u Olomouce

Radka Kubátová-Dolní Rokytnice nad Jizerou

Jarmila Berková- Praha 8
 

Výherci za 2. týden:

Pavel Preč-Hranice 1 – Město

Irena Pastieriková-Psáry

Denisa Korešová- Tišice-Chrást
 

KOMPLETNÍ HERNÍ ŘÁD k soutěži najdete ZDE.

A pokud jste nějaký recept z pořadu Tescoma s chutí v TV nestihli, najdete ho i s videem na NOVAPlus ZDE.Vložit komentář