Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Novinky

VIDEO: S kým bude Milan Peroutka trávit den zamilovaných? Odpověď překvapí!

aktualizováno 12.02.2018, 18:08 | 12.02.2018, 15:02 | PJ

Názory na svátek zamilovaných jsou více než rozporuplné. Někteří lidé na něj celý rok netrpělivě čekají, jiní by datum 14. února nejraději vymazali z kalendáře. Na které straně stojí hvězdy Novy?

Valentýn, svátek zamilovaných pocházející z anglosaských zemí, dokázal v průběhu několika desetiletí prosáknout i do kontinentální Evropy. Názory na den oslavující lásku se však leckdy diametrálně rozcházejí. Například Katarina Knechtová, slovenská zpěvačka a porotkyně nové řady pěvecké soutěže Superstar, Valentýn neslaví z jednoho prostého důvodu. „Mně to přijde jako takový směšný americký svátek. Ale možná ho začnu slavit, až mi začne dávat nějaký význam,“ prozradila.

Katarína Knechtová SuperStar
(Foto: Nova.cz)

Zato Milan Peroutka se na svátek zamilovaných těší. „Já mám obecně rád všechny možný svátky, oslavy a tradice, takže mně se to líbí,“ usmíval se představitel Jonáše Hrzána ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. „Problém je, že úplně nevím, s kým to oslavím,“ řekl s humorem. 

Ordinace v růžové zahradě - Jonas, Milan Peroutka
(Foto: TV Nova)


A jak se na oslavu Valentýna připravují Ha Thanh Špetlíková coby sestřička Tien z Ordinace či Jakub Janatka z Ulice?
To se dozvíte v reportáži!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Novou moderátorku SuperStar byste ještě nedávno nepoznali! Prošla proměnou na plastické chirurgii. FOTO

Představitelka nové postavy promluvila: Do seriálu Ulice přinese parádní ´čóro móro´Vložit komentář