Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Novinky

Jaká zvířátka mají doma hvězdné tváře? Některým dokonce založily vlastní sociální sítě!

aktualizováno 01.07.2018, 10:20 | 01.07.2018, 10:20 | PJ

Jsou celebrity, které bez svých čtyřnohých miláčků nedají ani ránu! Koho doma hřeje krásná čivava a kdo pojmenoval své kočky podle hrdinů ze slavných seriálů?

Paris Hilton
Známé tváře o své domácí mazlíčky řádně pečují, některé dokonce až možná přehnaně moc. Taková Paris Hilton pro své pejsky nechala dokonce postavit obrovský domeček! Čtyřnohých miláčků má doma hned několik.

Paris Hilton - pes
(Foto: Instagram)

Paris Hilton - pes - 2
(Foto: Instagram)

Miley Cyrus
Zpěvačka a herečka Miley Cyrus pro změnu pečuje o své prasátko. Netradičního mazlíčka pojmenovala Pigy, a dokonce ho vzala na své turné!

Miley Cyrus
(Foto: Instagram)

Liam Hemsworth
Přítel Miley Cyrus Liam Hemsworth je zase hrdým majitelem fenky Dory, kterou zachránil z útulku. S první společnou fotkou se pochlubil na sociální síti.

Liam Hemsworth
(Foto: Instagram)

Ariana Grande
Stejným způsobem získala svého čtyřnohého miláčka i zpěvačka Ariana Grande. Poté, co se stala majitelkou pesjka Toulouse, změnil se jeho život k nepoznání. Dokonce pózoval pro oděvní značku Coach.

Ariana Grande
(Foto: Instagram)

Ed Sheeran
Zpěvák Ed Sheeran si pořídil nádherné koťátko, které pojmenoval Graham. Dokonce mu vytvořil i vlastní účet na sociální síti!

Ed Sheeran
(Foto: Instagram)

Patricie Solaříková
Nesmíme zapomenou ani na novácké tváře. Herečka Patricie Solaříková se stará o svou fenku Jackie, která po bohu své paničky hraje i v seriálu Ulice!

Jackie
(Foto: Instagram)

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NERISKUJE? Těhotná Míša Tomešová má smělý plán, jak skloubit zkoušky v divadle a porod! VIDEO

HVĚZDY NOVY: Tým Snídaně s Novou má nové posily! Jsou jimi novácké reportérkyVložit komentář