Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Novinky

Nalaďte si TELKU, SMÍCHOV a FANDU! Poradíme jak!

aktualizováno 20.02.2013, 18:58 | 06.12.2012, 09:54 | Nova.cz

Ke svým 19. narozeninám připravila Nova pro své diváky speciální dárek – novou televizní stanici TELKA. Ta přinese divákům tu nejlepší zábavu, kterou už nikde jinde nenajdou! Jak naladit SMÍCHOV, FANDU a TELKU?

TELKA

TELKA je televize plná pořadů a seriálů, které jste milovali. Prožijte znovu horké chvíle se soutěžícími v pořadech Riskuj! s Janem Rosákem nebo Kolotoč s Pavlem Poulíčkem. Připomeňte si výstřední kostýmy skvělého baviče Petra Novotného v Dobrotách a Novotách. Zavzpomínejte na osudy hrdinů oblíbených seriálu Pojišťovna štěstí nebo Ulice, která poběží na TELCE od samého začátku.

Užijte si nezapomenutelné hlášky a scénky v zábavních jako  Čundrcountry show nebo Zlatá mřížTELKA přinese do vašich obýváků to nejlepší, co televize Nova za 19 let své historie kdy odvysílala.

TELKU naladíte snadno u vás doma. TELKA je volně šířena pozemním digitálním vysíláním v multiplexu 4 a zároveň ji najdete v programové nabídce kabelových a IPTV operátorů. TELKA bude brzy dostupná také v satelitním vysílání.

Návod jak naladit najdete ZDE!


SMÍCHOV

Ještě do konce letošního roku spustíme komediální televizní stanici SMÍCHOV, a to konkrétně v předvečer Štědrého dne – 23. prosince v 18:00. „Mám obrovskou radost, že se nám podařilo SMÍCHOV zfinalizovat a připravit tak, že ho můžeme svým divákům přinést jako dárek pod vánoční stromeček," říká Jan Andruško, generální ředitel skupiny Nova.


Více informací, jak naladit SMÍCHOV, najdete ZDE

 

FANDA

FANDA logo
(Foto: FANDA)

Jako poslední byly uvedeny do provozu vysílače Frenštát p. Radhoštěm – V. Javorník, Mariánské Lázně – Dyleň, Ústí nad Orlicí – Andrlův Chlum a Sušice – Svatobor. Celé území České republiky pokrývá 26 vysílačů, na kterých můžete FANDU naladit.

Skvělou programovou nabídku FANDY oceníte zejména během blížících se Vánoc. Můžete se těšit na Vánoce plné napětí, akce a skvělé zábavy. Čekají na vás takové filmové hity jako je Top Gun, Pátý Element, Invaze, Hostel, Vlajky našich otců nebo Rocky.

Vánoce u televizních obrazovek mohou strávit také fanoušci parádních seriálů. Každou sobotu a neděli FANDA nabízí premiérové díly Kriminálky New York. V sobotu běží Lidský terč a v neděli pak Strážce spravedlnosti. Pondělí patří seriálu “V“ a od 12. prosince startuje premiérová řada Hvězdné brány - Hluboký vesmír.

Více informací, jak naladit FANDU, získáte ZDE
 Vložit komentář

Všechny komentáře:17, poslední 18.5.2013 14:15

Diskuze

karelkame 18.5.2013 14:15
-14
Dobrý den chci se zeptat jestli bude mít časem vysílač Ještěd kanál 25 pro kanály Fanda,Smíchov,bydlím v centru města a zkusil jsem vše abych to naladil ale mam na Jablonec malí sygnál a nenaladím nějaké programi
dj-jaryn 23.3.2013 19:51
-11
Zdravím jsem z ostravska a zde strašně kolisá signál.Někdy to chvíli jde, pak se to začne sekat, a nakonec se na obrazovce objeví hláška "SLABÝ SIGNÁL" a jsem tam, kde jsm nechtěl být. Praďte c s tím.
eimmina 1.2.2013 10:51
+5
Dobrý den,nelíbí se mi způsob odpovědi. Trochu lušnosti by neuškodilo ale to je jiná věc. Už jsem psala do Redakce Novy aby mi vysvětlili, proč na webových stránkách, reklamách uvádíte, že je připojení nebo naladění říkejte si tomu jak chcete Smíchova zdarma, jen je třeba o to požádat co se týče satelitu poskytovatele. Ani Digi ani freesat toto neumožňzjí s odkazem, že to ještě není reálné. Což pod tímto slovem lze vysvětlit cokoli. Proč ale nikdo na tyto otázky neodpovídá tak jak by měl a ne jen urážky a odkazy na další webové stránky, kde se stejně nic nedovíme.Když něco nabídnu všem tak v plném rozsahu , ale co se divím jsme přece v čechách že? děkuji
eimmina 1.2.2013 10:47
-1
Dobrý den,nelíbí se mi způsob odpovědi. Trochu lušnosti by neuškodilo ale to je jiná věc. Už jsem psala do Redakce Novy aby mi vysvětlili, proč na webových stránkách, reklamách uvádíte, že je připojení nebo naladění říkejte si tomu jak chcete zdarma, jen je třeba o to požádat co se týče satelitu poskytovatele. Ani Digi ani freesat toto neumožňijí s odakzem že to ještě není reálné. Což pod tímto slovem lze vysvětlit cokoli. Proč ale nikdo na tyto otázky neodpovídá tal jak by měl a ne jen urážky a odkazy na další webové stránky, kde se stejně nic nedovíme.Když něco nabídnu všem tak v plném rozsahu , ale co se divím jsme přece v čechách že? děkuji
martinnovotny7 26.1.2013 11:28
0
zuzure.. Ptáš se jak naladit, přičemž opíšeš zprávu o tom, že Nova nedodala signál.. Nejspíš bude logické, že když někdo něco nedodal, tak to také nemůže fungovat.. Tak, není ty si nějaký volaký čudný?? Možná jsi momentálně mentálně mimo.. Na něco se ptáš a zároveň si hned odpovíš.. Tak to hraničí s de-bilitou.. To tam musíte být opravdu v řádném zapadákově.. Multiplexy začaly s nástupem digitalizace, víme-li o co jde.. Multiplex 1 obsahuje kanály veřejnoprávní televize ČT1, ČT2, ČT4, ČT24.. Pak jsou další tři, více na multiplexy.cz .. Myšlení opravdu bolí, že ???
martinnovotny7 25.1.2013 23:47
0
Ahoj.. Pro Renatici215 a ostatní.. Kdyby jste si zadali cs/skylink cz a přečetli si novinky, tak by jste zjistili, že CET21 nedodala laicky řečeno kanál k vysílání.. Tudíž skylink i cslink nemohou tyto stanice vysílat.. Což je celkem logické.. Chce to jen trochu přemýšlet, ale jak, jak to bolí.. Cooo ???????.
martinnovotny7 25.1.2013 23:31
-2
Ahoj.. Divíte se, že se nedovoláte.. Není divu.. Možná jste ještě nepostřehli, že tak asi deset let u nás je 9 čísel.. Vy chytráci máte jen 8 , to pak se opravdu nedovoláte.. To číslo je 596 969 111.. Tedˇ se vy chytrolíni dovoláte.. Chce to jen opsat si správně celé číslo.. No, není to žádná těžká věc..
jmhad 22.1.2013 09:18
-2
aldrkeh 18.1.2013 10:23 -2 Ještě jsem zapoměl že kontakt pro pomoc při naladění TV Smíchov na mutiplexu 4 je uvedeno číslo 59696911, ale bohužel při pokusu se dovolat mi to pořád hlásí že číslo neexistuje.Tak mi to vše připadá že si z nás někdo dělá srandu. Tam ti vypadlo jedno číslo - řekl bych jednička na konci - musí jich být 9.Pak se ti ozve nějaký "mediální dům".
aldrkeh 18.1.2013 10:23
-2
Ještě jsem zapoměl že kontakt pro pomoc při naladění TV Smíchov na mutiplexu 4 je uvedeno číslo 59696911, ale bohužel při pokusu se dovolat mi to pořád hlásí že číslo neexistuje.Tak mi to vše připadá že si z nás někdo dělá srandu.
aldrkeh 18.1.2013 10:17
-1
Je 18 leden a už pomalu měsíc by měl být Smíchov k dispozici, ale ne a není ani Fanda a Pohoda. Bydlím zhruba 15 km od vysílače Mariánské lázně-Dyleň a zkrátka nenaladím nic ať dělám co dělám. To samé je se satelitem a také s televizí od O2. Na dotaz u poskytovatelů mi odpovězeno přesně tak jako uživateli zuzur. Nevím co si mám myslet, jeden se vymlouvá na druhého a hlavně že slibují a slibují a skutek utek.
1 2 další