Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Celé epizody zdarma, exkluzivní videa ze zákulisí, online chaty nebo soutěže. To a ještě víc z vaší oblíbené televize.

Den s Novou

Den s Novou je tady! Přijďte společně s hvězdami nahlédnout do zákulisí televize Nova!

Den s Novou

V sobotu 9. září se v pražské Hostivaři uskuteční Den s Novou. Televize Nova chystá pro své fanoušky velkolepý den plný zábavy. Přijďte společně s námi a s vašimi oblíbenými hvězdami oslavit začátek školního roku.

Nahlédněte pod pokličku televizních stanic a zákulisí pořadů a seriálů, užijte si plno koncertů českých kapel, setkejte se na autogramiádě s oblíbenými herci, moderátory, zpěváky a zasoutěžte si o hodnotné ceny. Užijte si celodenní zábavu pro děti i dospělé!

Těšíme se na vás 9. září v Hostivaři!

Program dne

Den s Novou

HLAVNÍ STAGE:

Program na hlavním podiu bude probíhat od 09.00 do 19.00 hodin.

Celým Dnem s Novou bude návštěvníky a fanoušky TV Nova provázet moderátor Snídaně s Novou Petr Říbal. Vystoupí Markéta Konvičková, Milan Peroutka s kapelou Perutě, kapela Lake Malawi a Xindl X.

Kromě koncertů budou po celý den probíhat soutěže o atraktivní ceny, hlavní výhrou bude dovolená v pětihvězdičkovém resortu ve Spojených arabských emirátech.

AUTOGRAMIÁDY:

V průběhu celého dne budou probíhat autogramiády oblíbených herců a moderátorů TV Nova.

ZÁBAVNÁ A INTERAKTIVNÍ STANOVIŠTĚ SKUPINY NOVA:

V mobilním studiu Televizních novin si návštěvníci budou moci vyzkoušet adrenalin při moderování zpravodajské relace, nahlédnou do zákulisí příprav Televizních novin pomocí přenosového vozu. Připravena bude výstava kostýmů, fotografií a rekvizit show Tvoje tvář má známý hlas. Detektivní schopnosti návštěvníci vyzkouší ve stanovišti věnovaném Policii Modrava. Se stanicí Nova Cinema se návštěvníci pobaví při sledování filmů a seriálů v „nováckém“ kině. Chtěli byste být milionářem? Otestujte své znalosti ve stanovišti věnovaném stanici Nova 2. Sportovní a zábavné vyžití nabídnou stanoviště Nova Sport a Nova Action. Pro děti bude připravena dětská zóna. Harmonogram zveřejníme v následujících dnech.

* Změna programu vyhrazena

Druhy vstupenek:

  • Vstupenka “Vstup 1 osoba” - opravňuje návštěvníka k celodennímu vstupu na festival Den s Novou.
  • Vstupenka “Vstup 1 osoba + Exkurze” VYPRODÁNO - opravňuje návštěvníka k celodennímu vstupu na festival Den s Novou a navíc i exkurze (ve stanoveném čase) do ateliérů seriálů Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice.
  • Rodinná vstupenka - opravňuje návštěvníky k celodennímu vstupu na festival Den s Novou. Umožňuje vstup dvou dospělých návštěvníků a až dvou dětí. Za dítě je pro tento případ považována osoba, která nedosáhla věku 15 let.

*Část vstupného bude věnována Nadaci Nova.

Soutěž

Přijďte soutěžit o dovolenou
v pětihvězdičkovém resortu ve Spojených arabských emirátech!

 

V rámci Dne s Novou, který se uskuteční v sobotu 9. září v pražské Hostivaři, bude probíhat celodenní soutěž o spoustu cen. Hlavní výhrou bude zájezd do Spojených arabských emirátů od cestovní kanceláře Blue Style.

Co musím udělat, abych se dostal do slosování?

Při vstupu do areálu obdržíte společně s programem a mapkou areálu soutěžní kartičku. Splněním několika zábavných úkolů získáte potřebná razítka. Orazítkovanou a vyplněnou kartičku odevzdáte hosteskám u stanoviště CK Blue Style, které vás zařadí do slosování.

O jaký zájezd soutěžím?

Hotel Fujairah Rotana Resort & Spa*****

 

Na místě bude vylosováno 5 výherců. Všichni musí být v době losování přítomni. Losování bude probíhat na hlavním podiu.

Hlavní výhra: zájezd do Spojených arabských emirátů
Další výhry: stolní hry, hračky, piknikové koše a další