Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Celé epizody zdarma, exkluzivní videa ze zákulisí, online chaty nebo soutěže. To a ještě víc z vaší oblíbené televize.

O pořadu Co na to Češi

Co na to Češi je zábavná soutěžní show pro celou rodinu, kterou v roli moderátora provází oblíbený herec a bavič Tomáš Matonoha. V pořadu se proti sobě vždy utkají dva pětičlenné týmy, které se snaží dokázat, že dobře ví, co si o různých otázkách z běžného života myslí Češi. V průběhu hry často nevědomky dochází k vtipným situacím při rychlých a spontánních tipech soutěžících. Co si například myslíte, že nejčastěji odpoví sto Čechů na otázku Co je typické pro Helenu Vondráčkovou?

 

Základní princip soutěže

Soutěž sestává z několika kol. Na začátku každého kola se proti sobě postaví zástupci jednotlivých týmů, kterým položíme otázku, kterou jsme předtím v průzkumu položili stovce Čechů. První soutěžící, který si myslí, že zná nejčastější odpověď na tuto otázku, zmáčkne tlačítko. Pokud odpoví správně, jeho tým otázku vyhrává. Jestliže však vybere v pořadí jinou než první nejčastější odpověď, hádá zástupce týmu soupeře. V případě, že tipne odpověď, která je v žebříčku nejpopulárnějších odpovědí výše, než odhadoval jeho protihráč, vyhrává otázku jeho tým. Členové týmu, který vyhrál otázku, se pak snaží získat body za další správné odpovědi. Tým s největším počtem bodů z jednotlivých kol postupuje do závěrečného kola, kde má šanci získat až 50 000 Kč!

 

Přihlaste se do soutěžní show Co na to Češi a získejte až statisíce korun!

Máte rádi zábavu? Myslíte si, že přesně víte, co si myslí lidé ve vašem okolí? Dáte dohromady pětičlennou skupinku kamarádů, se kterými máte nejen společné zážitky nebo koníčky, ale taky chuť soutěžit a jako bonus získat možná až stovky tisíc korun?

Přihlaste se do naší soutěžní show a tipujte společně s námi, co na běžné otázky ze života odpovídají Češi!