Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Dlouho toužíte po změně vzhledu, ale neměli jste odvahu nebo čas s tím něco udělat? Teď je ta správná chvíle! Díky Snídani s Novou projde pět z vás kompletní proměnou vzhledu! Jak se do soutěže hlásit? Vše potřebné zjistíte přímo tady.

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

WOW! Z divačky Jaroslavy je jiný člověk. Podívejte se na její PARÁDNÍ PROMĚNU! A soutěžte také

WOW! Z divačky Jaroslavy je jiný člověk! Podívejte se na její PARÁDNÍ PROMĚNU!

Vložit video na:

aktualizováno 20.03.2017, 07:36 | 20.03.2017, 07:33 | Nova.cz

Dlouho toužíte po změně vzhledu, ale neměli jste odvahu nebo čas s tím něco udělat? Teď je ta správná chvíle! Díky Snídani s Novou projde pět z vás kompletní proměnou vzhledu! Jak se do soutěže hlásit? Vše potřebné zjistíte přímo tady.

Změna vzhledu vám pomůže cítit se skvěle a je to velký impulz pro životní změny. Ať už hledáte právě odvahu změnit svůj život, nebo se znovu chcete líbit sama sobě a okolí – tak neváhejte a do soutěže se přihlaste. Udělat si na sebe trochu času, opravdu stojí za to. A nebojte se, pomůžeme vám cítit se lépe.

Co je podmínkou přihlášení? Zaslat nám:
• Váš ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH
Proč právě vy byste chtěli změnit svůj vzhled a život. Ten nikdy nesmí chybět!

• VIDEO, nebo FOTO
Videa upřednostňujeme! A co v něm říct? Inspiraci hledejte v našem instruktážním videu s moderátorkou Ivetou Kořínkovou:


Výherce budeme vybírat společně s vámi! Ti potom zažijí spolu s hair designerkou Janou Burdovou a dalším týmem změnu vzhledu tak, aby se cítili skvěle a sami sebou. Proměna zahrnuje změnu vlasů, líčení i styling oblečení! Čeká na vás celkem 5 kol – 5 výherců – 5 proměn. A pozor, hlásit se mohou i pánové!

 

3. KOLO SOUTĚŽE PRÁVĚ ODSTARTOVALO!

Posílejte nám své příběhy, videa a fotografie do 24. 3. 2017 na email: snidanepromeny@nova.cz. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Proměna“ a v textu zprávy kromě příběhu uveďte i svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. E-maily, které nebudou obsahovat tyto údaje, nebudou do Soutěže zařazeny! Celý herní řád najdete ZDE.2. KOLO soutěže bylo uzavřeno. Vítězkou se stala divačka Jaroslava Hájková, její příběh si poslechněte od ní samotné ZDE. A na celou její PROMĚNU se podívejte v hlavním videu

 
1. KOLO soutěže bylo uzavřeno. Vítězkou se stala divačka Jana Bednaříková, na její PROMĚNU se podívejte zde.


Těšíme se na vás!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář