Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Osmý díl pořadu Street modelky přináší hned dvojitou porci proměn. V závěrečné epizodě se tým profesionálů neskutečně odvázal. Jak to dopadlo?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Street modelky, 8. díl: Placatění v trávě, kafe a podrbání. Místo toho je smetl uragán krásy

Street modelky - 8. díl
zdroj: Hair studio Honza Kořínek Street modelky - 8. díl
aktualizováno 07.06.2018, 09:19 | 07.06.2018, 09:19 | TV Nova

Osmý díl pořadu Street modelky přináší hned dvojitou porci proměn. V závěrečné epizodě se tým profesionálů neskutečně odvázal. Jak to dopadlo?

Tentokrát se tým profesionálů postaral o čtyřiadvacetileté kamarádky Marii Sittovou a Michaelu Bláhovou. „Proměnit dvě slečny v jednom díle rozhodně v plánu nebylo, prostě spontánní rozhodnutí. Jsem ráda, že jsem mohla pracovat s týmem, který se výzev rozhodně nebojí,” řekla o natáčení moderátorka pořadu Zorka Hejdová.

Street modelky - 8. díl - 4
(Foto: Hair studio Honza Kořínek)

Kadeřnice Anna Vejvodová z Hair Studio Honza Kořínek tentokrát vymyslela dva úplně rozdílné looky. Michaela měla u hlavy natupírovaný hladký culík a Marie naopak rozpuštěný messy rozcuch. „Zohlednila jsem především stav a délku vlasů, to jsem brala jako základní kritérium,” zdůvodnila kadeřnice. „Oba účesy se mi moc líbí, myslím, že mohou být i dobrou inspirací pro divačky, jak se dá pracovat s rozdílnými kvalitami vlasů,” chválil práci ambasador projektu a majitel studia Honza Kořínek.

Street modelky - 8. díl - 3
(Foto: Hair studio Honza Kořínek)

Právě účes Michaely inspiroval vizážistku Mirku Česlovou při její práci a make-up se nesl ve stylu zpěvačky Amy Winehouse. „Pro Marii jsem naopak zvolila tmavší stíny v barvě jejích očí, myslím, že mladé holky se výraznějšího líčení vůbec bát nemusí,” řekla vizážistka. Následné focení se konalo v ulicích Prahy, pod vedením fotografa Petra Kozlíka. „Petr má skvělý cit pro to správné místo na focení a vždy se těším, co vymyslí. A jako vždy už se nemůžu dočkat finálních fotografií,” uzavřela Zorka.

Street modelky - 8. díl - 2
(Foto: Hair studio Honza Kořínek)

Vy už hotové fotografie Street modelek Marie a Michaely můžete vidět v aktuálním díle našeho pořadu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Street modelky, 7. díl: Mimořádně pikantní proměna. Podařilo se najít českou Adele! Podoba je perfektní

Street modelky, 6. díl: Míša z Řecka ohromila hned a... Výsledná proměna všem vyrazila dech!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář