Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Další díl pořadu Street modelky přinesl opravdu hodně zajímavé focení a také krásnou nadějnou modelku. Jak dopadly její finální fotky?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Street modelky, 4. díl: Nejodvážnější proměna pořadu! Studentka Lucka odzbrojila všechny

Street modelky - 4. díl - celý díl
zdroj: Hair studio Honza Kořínek Street modelky - 4. díl - celý díl
aktualizováno 09.05.2018, 23:13 | 09.05.2018, 17:43 | TV Nova

Další díl pořadu Street modelky přinesl opravdu hodně zajímavé focení a také krásnou nadějnou modelku. Jak dopadly její finální fotky?

Zorka Hejdová ulovila studentku Lucii Pragerovou a celý tým zajásal. „Lucka je opravdu krásná a my jí ukážeme její naprosto odlišné já,“ řekla moderátorka. Po poradě se tým shodl na tom, že focení Lucky bude hodně netradiční a odvážné. „Jsem rád, že jsme se pustili tímto směrem. Ukážeme, že svým způsobem i v jednoduchosti se dá najít fashion a je to jen o detailech,“ popisoval práci svých kolegů kadeřník a majitel vlasového studia Honza Kořínek.

Street modelky - 4. díl
(Foto: Hair studio Honza Kořínek)

Jeho kolegyně Anna Vejvodová Lucii vytvořila „wet look“ – tedy mokrý efekt, který je stále v kurzu. „Posledních několik let je to nestárnoucí trend, jen se mění jeho různé podoby,“ vysvětlila kadeřnice. Vizážista Pavel Kortan se pustil do velmi výrazného líčení. „Navedl mě k tomu účes a celý styling, myslím, že to takhle bude moc hezky fungovat pohromadě,“ komentoval své rozhodnutí.

Street modelky - 4. díl
(Foto: Hair studio Honza Kořínek)

A focení tým tentokrát zavede i do narvané tramvaje. Jaký poprask tam způsobí? A jak se mladá studentka bude cítit v roli modelky? Odpovědi hledejte ve čtvrtém díle pořadu Street modelky, na který se můžete podívat ZDE!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Street modelky, 3. díl: Před objektivem fotoaparátu ve 41 letech? Profíci zbořili mýtus!

Street modelky, 2. díl: Dvě holky naráz! Jak to tým profíků udělal? Podívejte se na VIDEOSdílejte s přáteli:
Přidejte komentář