Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Členové sehraného týmu z nového internetového pořadu Street modelky se rozpovídali o tomto unikátním projektu. Jaké perné chvilky zažili během natáčení?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

VELKÝ RISK během natáčení nového online pořadu Street modelky: Nepochopíte, proč jel štáb načerno!

Vložit video na:

aktualizováno 19.04.2018, 14:24 | 19.04.2018, 10:26 | PJ

Členové sehraného týmu z nového internetového pořadu Street modelky se rozpovídali o tomto unikátním projektu. Jaké perné chvilky zažili během natáčení?

Od 19. dubna 2018 mohou diváci na portálu Nova Plus sledovat zbrusu nový pořad s názvem Street modelky. V každé epizodě se představí jedna náhodně vybraná dívka, kterou tým profesionálů v čele s moderátorkou Zorkou Hejdovou přemění ve skutečnou modelku. „Hlavní myšlenkou pořadu je, že je každá z nás krásná a, i když se tak holky někdy necítí, tak můžou být jako modelky,“ promluvila producentka pořadu Veronika Mikysková.

 

Na celý první díl se podívejte zde: Street modelky, 1. díl: Úžasná proměna devatenáctileté Anežky. Ve chvíli dokonalou kráskou!

 

Vizážistka Mirka Česlová prozradila, jak by o sebe ženy a dívky měly pečovat. „Já si myslím, že by ženy měly opravdu poslouchat odborníky. Nechci říct, že si poslední dobou česká žena není tak úplně jistá, ale rada odborníka skutečně stojí za to,“ uvedla.

Street modelky - 1
(Foto: Hair studio Honza Kořínek)

Co dalšího profesionálové prozradili a proč u natáčení jedné z epizod hrozilo značné překročení rozpočtu? To se dozvíte ve videu.
 

Pořad Street modelky sledujte každý čtvrtek na portálu Nova Plus ZDE!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Soutěžte s pořadem Street modelky a vyhrajte luxusní kosmetiku!

PERNÉ CHVILKY během natáčení nového online pořadu Street modelky: Mohlo se pořádně prodražit!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář