Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

David Prachař jako major Pavel Vondráček bojuje spolu se svým týmem v ulicích Prahy se zločinem. Vedle toho zvládá i mnoho dalších činností. Jak se udržuje v kondici?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

VIDEO: Na jeho věk neuvěřitelné! Hvězda Specialistů David Prachař ukázal, jak se udržuje v kondici

Vložit video na:

aktualizováno 15.02.2017, 11:56 | 15.02.2017, 11:56 | TV Nova

David Prachař jako major Pavel Vondráček bojuje spolu se svým týmem v ulicích Prahy se zločinem. Vedle toho zvládá i mnoho dalších činností. Jak se udržuje v kondici?

Přehrát poslední díl

Kriminální seriál Specialisté si rychle získal diváky. Čtyřčlenný tým detektivů dokázal zaujmout nejednoho fanouška krimi žánru. Zajímavá dějová linka doplněná skvělými hereckými výkony tvoří ze seriálu jednu z nejzajímavějších televizních událostí tohoto roku.

Specialisté - 5
(Foto: TV Nova)

V čele vyšetřovacího týmu stojí zkušený, nestárnoucí a stále stejně sympatický herec David Prachař. Hraje roli vrchního komisaře Pavla Vondráčka. Navzdory tomu, že působí celkem nevýrazně, je jasným šéfem. Inteligence a především zkušenosti z něj dělají autoritu, kterou respektuje bez okolků každý podřízený.

Řekli byste to do něj? Takhle se hvězda SPecialistů David prachař udržuje v kondici! - 2
(Foto: TV Nova)

Jak zvládá věrohodně zahrát jakoukoliv situaci? A co dělá David Prachař, aby byly jeho herecké výkony co nejlepší? Jak důležité je pro něj být fyzicky a duševně připravený?

Seriál Specialisté můžete sledovat každé pondělí od 20:20 na Nově. Nenechte si ujít žádný z těchto detektivních příběhů!

Pokud chcete mít vždy nejnovější informace o seriálu Specialisté, sledujte oficiální stránky ZDE!

ČTĚTE TAKÉ:

Zuzana Kajnarová mezi třemi muži! Ke komu by se hodila? HLASUJTE!

Sledovali jste 4. díl Specialistů pozorně? Vyzkoušejte si náš TEST a zjistěte, jaký máte postřeh!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář