Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

V novém krimi seriálu Specialisté hraje David Prachař vrchního velitele týmu vyšetřovatelů, kteří bojují proti nejrůznějším zločinům. Jak šel s tímto českým hercem čas? Všimli jste si, že existuje jeho téměř dokonalá kopie?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

HVĚZDA SPECIALISTŮ DAVID PRACHAŘ: Vytvořil si svou dokonalou kopii! Všimli jste si toho?

David Prachař má doma svou dokonalou kopii!
zdroj: TV Nova David Prachař má doma svou dokonalou kopii!
aktualizováno 23.02.2017, 15:55 | 23.02.2017, 15:55 | TV Nova

V novém krimi seriálu Specialisté hraje David Prachař vrchního velitele týmu vyšetřovatelů, kteří bojují proti nejrůznějším zločinům. Jak šel s tímto českým hercem čas? Všimli jste si, že existuje jeho téměř dokonalá kopie?

Přehrát poslední díl

Český herec David Prachař je hvězdou nového krimi seriálu Specialisté, kde jako vrchní velitel Pavel Vondráček bojuje po boku Jakuba Štáfka, Marka Adamczyka a Zuzany Kajnarové se zločinem. Seriál se natáčí na reálných místech, a poskytuje tak divákovi jedinečnou podívanou.

Specialisté 3.díl - 3
(Foto: Oficiální zdroj)

Davida Prachaře mohli diváci TV Nova vidět v první řadě seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde si zahrál majitele autoservisu Pavla. Se svoji současnou manželkou Lindou Rybovou procházeli v seriálu těžkou krizí, když na scénu vstoupila atraktivní asistentka Daniela. S tou se David Pracahař zapletl a Kamilu opustil.

Ordinace 1 - Kamila a Pavel
(Foto: Archiv TV Nova)

Pokračovatel známé české herecké dynastie Prachařů (dědeček Ilja se proslavil nezapomenutelnou rolí statkáře Trautenberka v pohádkovém cyklu Krkonošské pohádky) Jakub, si pro změnu zahrál v nekonečném seriálu Ulice. Jako bezstarostný Ben hrál v Ulici sympatického a dravého kameramana, později majitele baru COOLNA. Napřed okouzlil Terezu Jordánovou (Patricie Solaříková), pak to zkusil i na Lenku Drápalovou (Míša Badinková) a nakonec i na Moniku Farskou (Anna Fixová).

Seriál Ulice: Anna Fixová jako Monika a Jakub Prachař coby Ben si při natáčení žhavých chvilek občas užijí své...
(Foto: TV Nova)

Všimli jste si, jak moc si je mužská linie Prachařů podobná? Tady rozhodně nepadlo jablko daleko od stromu. Jemné rysy v obličeji zdědil David Prachař po svém tatínkovi, legendárním Trautenberkovi Iljovi Prachařovi. Geny pak přeskočily ještě o další generaci dál, na Jakuba Prachaře.

Kdo je komu víc podobný? Podívejte se na fotky a posuďte sami!

David Prachař má doma svou dokonalou kopii
(Foto: TV Nova)

Na Davida Prachaře se můžete dívat každé pondělí od 20:20 na Nově v seriálu Specialisté.

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO: Na jeho věk neuvěřitelné! Hvězda Specialistů David Prachař ukázal, jak se udržuje v kondici

NEMILOSRDNÁ SPRAVEDLNOST. Pokusil se zabít herečku z Ordinace, konečně stanul před soudemSdílejte s přáteli:
Přidejte komentář