OTEVŘENÝ ROZHOVOR s Klárou Slámovou: Co jí naprosto změnilo život?

Aktualizováno 14.3. 2017 18:24
Zdroj: TV Nova

V pořadu Soudy Kláry Slámové je tvrdá a nekompromisní, jaká je ale v soukromí? A co jí převrátilo život na ruby? Podívejte se na překvapivě otevřený rozhovor!

Již druhý týden mohou diváci stanice Nova 2 sledovat případy ze soudní síně, které jsou inspirované reálnými událostmi. Mnozí v nich tak mohou najít inspiraci, odhodlat se k řešení vlastních nelehkých situací nebo se zorientovat v právní oblasti.

Soudy Kláry Slámové - Pokus o vraždu už dnes - 2
Zdroj: TV Nova

Hlavní postavou pořadu je skutečná advokátka Klára Slámová, která se snaží na základě vlastních zkušeností fungovat ve své nové roli soudkyně co nejlépe. Navenek působí přísně a nekompromisně, stát proti ní v soudní síni by chtěl asi jen málokdo... Jaká je ale v soukromí?

 

Klára Slámová
Zdroj: TV Nova

Doma má malou dcerku, která její život od základů změnila. „Človek se najednou vnitřně zklidní, protože si uvědomí, že není nic důležitějšího než zdraví a život toho dítěte. Vlastně mu podřídíte úplně všechno a věci, které vám dříve připadaly zásadní, tak teď vůbec neřešíte,“ vzpomíná Klára na příchod dcerky do jejího života.
 

Věděli jste, že Klára je hudebně nadaná? Na jaký nástroj umí hrát?
 

Jedna nevinná otázka reportérky TV Nova jindy přísnou soudkyni, naprosto odzbrojila. Více uvidíte ve videu!

Na to, jak Klára Slámová řeší nejrůznější případy, se dívejte každý den na stanici Nova2. Soudy Kláry Slámové vysílá od 17:05.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VZKAZ PŘES MÉDIA: Tohle se známé soudkyně Slámové líbit nebude. ´Promiňte, Kláro, ale je to tak!´

NELEHKÉ ROZHODOVÁNÍ KLÁRY SLÁMOVÉ: Který případ byl nejlepší? Hlasujte v anketě!

TV Nova