Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Soudkyně Klára Slámová má za sebou další řadu složitých případů. Které spory ze soudní síně byly nejsilnější? HLASUJTE A ROZHODNĚTE!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

KTERÝ BYL TEN NEJ? Soudkyně musela rozhodovat o osudu dítěte i nevěře manžela! HLASUJTE

Soudy Kláry Slámové
zdroj: TV Nova Soudy Kláry Slámové
aktualizováno 23.03.2017, 19:29 | 23.03.2017, 19:23 | TV Nova

Soudkyně Klára Slámová má za sebou další řadu složitých případů. Které spory ze soudní síně byly nejsilnější? HLASUJTE A ROZHODNĚTE!

STÍHAČKA

Dorota Peltzová se od bývalé kolegyně svého manžela dozvěděla, že ji Otakar podvádí s jinou ženou. Od té chvíle ji ničí žárlivost, výčitky a hněv - proměnila se v dokonalou stíhačku, která svého muže psychicky ničí. Soud v jehož čele sedí nekompromisní soudkyně Klára Slámová ale přijde na to, že pravda je úplně jiná, než se zpočátku zdálo.

Soudy Kláry Slámové – 13. díl
(Foto: TV Nova)

ZBABĚLEC

Navrhovatel obviňuje odpůrce, že ho napadl a způsobil mu zranění. Požaduje omluvu a 50 000 korun jako kompenzaci.
Odpůrce odmítá, že by se útoku dopustil ale dodáva, že navrhovatel si bitku zasloužil, protože chodil za ženami - a spával i s tou jeho. Prvním svědkem je bývalá přítelkyně odpůrce, která nevěru popírá a popisuje jako bitkaře a násilníka. Její výpoveď ale není velmi objektivní žena totiž odpůrci, že ho dostane do basy. Během soudu svědčil ještě další svědek, který si ale popletl ženy, a tak jeho výpověď odpůrci spíše ublíží než pomůže.

Soudy Kláry Slámové – 14. díl
(Foto: TV Nova)

ONA VĚŘÍ VŠEMU

Navrhovatel chce získat opatrovnictví malé dcerky, protože podle něj na ní odpůrkyně (jeho bývalá žena) nemá dobrý vliv. Údajně věří každé konspirační teorii, kterou najde na internetu a ohrožuje tím tak jeho dcerku. Žena se brání, že existují věci mezi nebem a zemí, které věda vysvětlit neumí. Navrhovatelka zase uvádí, že její bývalý střídá partnerky, a tak dceři nemůže vytvořit domácí prostředí, kde by ji bylo možné vychovávat. Komu tedy soudkyně opatrovnictví malé dívky svěří?

Soudy Kláry Slámové – 15. díl
(Foto: TV Nova)

OPRAVDU CHCE TO DÍTĚ?

Rodinně založený podnikatel Stanislav je přesvědčený, že jeho žena je s ním tři roky jen proto, že si pohodlně žije z jeho peněz. Postupně odhaluje její povrchní charakter a to, že vůbec nechce mít dítě. Jako důkaz jejího negativního vztahu k dětem slouží mobilní telefon, který darovala švagrovi, ale předtím ho používala ona. Zapomněla z něj smazat zprávy, které posílala kamarádce. Prvním svědkem je Stanislavův bratr, který s ní předtím chodil a Stanislava přesvědčoval, aby si ji nebral za ženu. Standa si myslel, že důvodem je bratrova žárlivost. Postupně se však přesvědčil o tom, že Josef ji skutečně prokoukl. Jako hlavní důkaz přináší její recept na antikoncepci. Standovi je už úplně jasné, co je jeho žena zač.

Soudy Kláry Slámové – 16. díl
(Foto: TV Nova)

SPOR O NOVOROZENÉ DÍTĚ

Spor matky s dcerou, které je „černá ovce rodiny“ a dostala se do problémů, dokonce jí hrozí vězení. Kromě toho právě porodila a je pevně rozhodnutá, dát dítě do ústavní péče po dobu, kdy bude ve vězení. O ale projevuje zájem její matka.
Chce ho do své péče, aby ho mohla vychovat lépe než svoji dceru. O tom mladá žena nechce ani slyšet. Za svoje problémy a pokažený život totiž viní právě svoji matku. Tvrdí, že cizí lidé vychovají její dítě lépe než její matka, která o výchově a lásce k dítěti nemá ani potuchy.

Všechny díly pořadu Soudy Kláry Slámové můžete shlédnout ZDE.

Nelehké rozhodování soudkyně Kláry Long Slámové sledujte každý den na stanici Nova 2 od 17:05.

HLASUJTE V ANKETĚ o to, který případ se vám líbil nejvíc!

Anketa
Který případ vás chytil za srdce nejvíc?
 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

VZKAZ PŘES MÉDIA: Tohle se známé soudkyně Slámové líbit nebude. ´Promiňte, Kláro, ale je to tak!´

NELEHKÉ ROZHODOVÁNÍ KLÁRY SLÁMOVÉ: Který případ byl nejlepší? Hlasujte v anketě!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář