Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Věděli jste, že děti Angeliny Jolie mají ze své matky strach? Odmítali jí doprovázet na natáčení filmu Zloba – Královna černé magie!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

DĚSIVÁ ANGELINA JOLIE: Proč ve filmu Zloba – Královna černé magie musela hrát její vlastní dcera?

Zloba – Královna černé magie - 4
zdroj: Archiv TV Nova Zloba – Královna černé magie - 4
aktualizováno 15.04.2017, 13:45 | 15.04.2017, 13:45 | Nova.cz

Věděli jste, že děti Angeliny Jolie mají ze své matky strach? Odmítali jí doprovázet na natáčení filmu Zloba – Královna černé magie!

Dobrodružný film Zloba – královna černé magie vypráví příběh legendární zlé královny z Šípkové Růženky z roku 1959. Zrada hlavní hrdinky Královny Zloby (Agelina Jolie) promění její srdce v kámen. Její vnitřní zloba a touha po pomstě ji podpoří v konání dalšího zla a proklíná novorozenou dceru lidského krále. Malá princezna Aurora je však jediným klíčem k míru mezi lesním a lidským královstvím...


Přečtěte si tyto zajímavosti z natáčení!


– Ve filmu si měl původně zahrát známý skotský herec Peter Capaldi, jeho scéna však byla před vydáním filmu vystřižena. Ten musel být překvapený!

– Vedení studia Disney chtělo využít krásu Angeliny Jolie v marketingu, ale herečka si trvala na svém děsivém vzhledu z animovaných předloh.

– Film Zloba je nejdražším filmem společnosti Disney. Rozpočet překonal i předcházející nejnákladnější snímek Tron: Legacy 3D. Jde zároveň o první film, ve kterém si studio Disney trouflo udělat hlavní hrdinku zápornou postavou.

– Angelina Jolie sama přiznala, že náročnost role, byla těžší a emotivnější než očekávala.

  • Zloba – Královna černé magie - 1
  • Zloba – Královna černé magie - 2
  • Zloba – Královna černé magie - 8
  • Zloba – Královna černé magie - 7
  • Zloba – Královna černé magie - 6
  • Zloba – Královna černé magie - 5
  • Zloba – Královna černé magie - 3
  • Zloba – Královna černé magie - 4


– Herečka při natáčení filmu odmítala pomoc kaskadérů.

– Vzpomínáte na dětská léta, kdy jste přemýšleli nad vysněným zaměstnáním? Hlavní herečka filmu Zloba chtěla být ředitelkou pohřebního ústavu!

– Malou Auroru si ve filmu zahrála její vlastní dcera, důvod je opravdu zábavný! Všechny malé děti se totiž Angeliny Jolie v kostýmu Zloby bály. Tvůrci na natáčení vodili i své malé děti, ale všechny se při pohledu na Jolie rozplakaly. Nakonec někdo dostal nápad, že jediný, kdo se jí bát nebude a bude schopný si s ní ve filmu zahrát, je její vlatsní dcera!
 

– Agelina sama pobídla zpěvačku Lanu Del Rey, aby přezpívala titulní píseň Once upon a Dream z animovaného originálu.


Dobrodružný fantasy snímek Zloba – Královna černé magie můžete sledovat v neděli 16. dubna v 17.20 na Nova Cinema.

 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

POHÁDKA, NEBO HOROR? Z počtu obětí Hvězdného prachu se vám zatočí hlava!

Můj auťák Brouk: Lindsey Lohan byla na premiéře vzteky bez sebe. Neuvěříte, co jí udělali s ňadry

 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář
+3
sany1
nádherná pohádka.....
-1
cajovnaprozeny
Pěkná pohádka. O skutečné lidské povaze. Ten příběh mi byl vžy podezřelí. Pravá láska mezi lidmi opravdu neexistuje. Já bych se pomstil mnohem hůř.
freeanima 25.4.2017 09:34
0
zase jedna americká kýčovina
marcella56 16.4.2017 12:23
+1
cajovnoprozeny, pokud se chceš kdekoliv prezentovat, zopakuj si český jazyk a hlavně přídavná jména... příběh podezželí?????
cajovnaprozeny 16.4.2017 11:51
-1
Pěkná pohádka. O skutečné lidské povaze. Ten příběh mi byl vžy podezřelí. Pravá láska mezi lidmi opravdu neexistuje. Já bych se pomstil mnohem hůř.