Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Zvolte nejpopulárnější hudební hvězdy českého showbyznysu! Jeden z vás může navíc za svůj hlas vyhrát i plavbu mexickou riviérou. Hlasovat můžete až do 17. listopadu.

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Zamíchejte tóny české hudby! Hlasujte v anketě Český Slavík Mattoni 2013

Český slavík Mattoni 2012 - 3
zdroj: Mediafax Český slavík Mattoni 2012 - 3
aktualizováno 06.11.2013, 10:21 | 06.11.2013, 10:20 | Nova.cz

Zvolte nejpopulárnější hudební hvězdy českého showbyznysu! Jeden z vás může navíc za svůj hlas vyhrát i plavbu mexickou riviérou. Hlasovat můžete až do 17. listopadu.

Závěrečné vyhlášení výsledků ankety Český Slavík Mattoni 2013 se uskuteční v sobotu 23. listopadu 2013 ve Státní opeře Praha, jedné ze scén Národního divadla v přímém přenosu TV Nova. Celý večer bude moderovat herec a moderátor Jan Kraus
 

HLASOVAT MŮŽETE ZDE: 

Český slavík Mattoni 2013


Předáni budou zlatí, stříbrní a bronzoví slavíci v kategoriích Zpěvák, Zpěvačka a Hudební skupina, cena Absolutní slavík a uděleny budou také vedlejší ceny v kategoriích Skokan roku a Objev roku a podruhé také ceny pro nové talentované interprety v kategorii Mattoni Hvězda internetu.


Vyhlášena bude také kategorie Slavíci bez hranic o nejpopulárnějšího slovenského interpreta v České republice. Exkluzivní rozhlasový partner Rádio Impuls i letos připravilo soutěž o neoblíbenější českou píseň svých posluchačů a vyhlášen bude též MTV videoklip roku.

Jan Kraus
(Foto: isifa.com/Lidové noviny)

Ta se od letošního ročníku ještě více zaměří na vyhledávání nových talentovaných interpretů, kteří nejsou dosud známí z televizních obrazovek a rádií, avšak mají již řadu fanoušků na sociálních sítích, fenoménu posledních let. Pro Mattoni Hvězdu internetu je připravena finanční odměna 100 000 Kč. Hlasující budou hrát o zájezd na evropský hudební festival a další věcné ceny.

HLASUJTE V ANKETĚ ČESKÝ SLAVÍK MATTONI


Více informací najdete na
www.ceskyslavikmattoni.cz.Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář