Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Překvapením do nového roku bude pro všechny fanoušky televize Nova původní seriál, který odstartuje už 16. ledna. Těšit se můžete na své oblíbené herce, které znáte např. ze seriálu Ulice.

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

ZAČNĚTE SE TĚŠIT: Nový seriál televize Nova bude plný akce! Koho v něm uvidíte?

Specialisté
zdroj: TV Nova Specialisté
aktualizováno 18.01.2017, 11:23 | 16.12.2016, 09:43 | TV Nova

Překvapením do nového roku bude pro všechny fanoušky televize Nova původní seriál, který odstartuje už 16. ledna. Těšit se můžete na své oblíbené herce, které znáte např. ze seriálu Ulice.

Televize Nova navazuje na úspěšnou tradici kriminálních příběhů a přichází s novým lokálním seriálem s názvem Specialisté. Krimi seriál se na obrazovkách TV Nova objeví hned v úvodu příštího roku.Tým čtyř vyšetřovatelů v čele s Davidem Prachařem se v každém díle musí potýkat s nejrůznějšími kriminálními případy. O spravedlnost se po boku Davida Prachaře postarají Zuzana Kajnarová, Jakub Štáfek a Marek Adamczyk. Vedlejší role si v seriálu zahrají Leoš Noha, Lenka Termerová, Veronika Kubařová a další. Specialisté se kromě vyšetřování budou potýkat také s radostmi i strastmi soukromého života. Napínavé a emocionální příběhy Specialistů budou moci diváci sledovat již od půlky ledna.

Specialisté
(Foto: TV Nova)


„Po divácky úspěšné Kriminálce Anděl a Policii Modrava jsme se rozhodli investovat do dalšího formátu s kriminální zápletkou. Pevně věřím, že moderní pojetí a propojení vyšetřování se soukromými životy hlavních hrdinů u diváků sklidí i tentokrát velký úspěch. Celý seriál je točen v autentických reálech Prahy, úvodní díl jsme natáčeli na velmi rušném místě, ve třech ulicích v pražském centru, v klenotnictví, ale i v pronajaté tramvaji. Mám radost i ze zajímavého hereckého obsazení a osobně se na Specialisty moc těším,“ prozradila Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova.

Specialisté
(Foto: TV Nova)


Kriminální seriál Specialisté uvidí diváci na obrazovkách TV Nova již 16. ledna od 20:20!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Největší fanoušek americké verze soutěže má taktiku naplánovanou do posledního detailu! Co mu pomůže k výhře?

ZMĚNA PRO TELEVIZNÍ DIVÁKY: Stanice skupiny Nova představily nové názvy!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář