Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Jaký je život ve službách jejího veličenstva? Popíjet si martini s vodkou, samozřejmě protřepané a nemíchané, v objetí žen a občas zachránit svět? Život agenta tajné bezpečnostní služby není až takový med, který kolem úst mazal spisovatel Ian Flem...

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Víkend v kůži agenta s povolením zabíjet: Jaký je život české 007?

Vložit video na:

aktualizováno 23.05.2017, 19:35 | 23.05.2017, 19:35 | Nova.cz

Jaký je život ve službách jejího veličenstva? Popíjet si martini s vodkou, samozřejmě protřepané a nemíchané, v objetí žen a občas zachránit svět? Život agenta tajné bezpečnostní služby není až takový med, který kolem úst mazal spisovatel Ian Fleming!

Když slyšíte výrazy jako: agent, sloužit vlasti nebo tajná služba, co vás napadne jako první? Samozřejmě agent ze všech nejznámější a nejpovolanější. James Bond, krycí jméno 007, se objevil ve čtrnácti knihách a čtyřiadvaceti filmech. Jen málo mužů nikdy nezatoužilo být jako on - neodolatelně přitažlivý pro ženy a chladnokrevně odhodlaní zachránit svět. A ještě když k tomu máte neomezený přístup k luxusním vozidlům a jiným technickým vychytávkám. Je to však jenom pouze zveličování ušlechtilého řemesla nebo je na tom alespoň kousíček pravdy?

Budova bezpečnostní informační služby ČR a představitel Jamese Bonda

James Bond
(Foto: Nova.cz)

Dneska se podíváte do BIS, a to dopravy není krycí jméno pro britskou MI7, ale jedná se o Bezpečnostní informační služba České republiky. Jak moc se liší život českých agentů od toho knižního a filmového? Rozhodně nemůžete neustále používat své skutečné jméno jako Bond, život v utajení není žádná procházka růžovým sadem. James Bond holdoval velkému množství alkoholu, což může vést k dysfunkci jater a třesu v rukou, dále si dopřával spoustě doutníků. To všechno by vedlo k tomu, že byste neuspěli ve fyzických testech. Posilovna a střelnice jsou na denním pořádku!

Daniel Craig jako filmový James Bond

James Bond
(Foto: Nova.cz)

A co všechno obnáší být agentem ve službách České rupubliky? To se dozvíte už dnes večer v pořadu Víkend v úterý 23. 5. ve 21:30 na TV Nova! Kromě toho uvidíte první stroj času - Webbův teleskop, dokáže lidstvo pomocí něj nalézt další civilizace? Nahlédnete do osobního života nejznámějšího českého skateboardisty, který pravidelně v zahraniční vyhrává turnaje. Nebo zjistíte, kde všude se domluvíte česky - to vás rozhodně překvapí.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Bála se podívat do zrcadla, teď se nemůžu vynadívat! Podívejte se ve VIDEU NA PROMĚNU šťastné Silvie

DRSNÁ PROMĚNA: Ve vězení se z nich stávají lesby. Jak to mají se sexem, když je propustí? Trestankyně promluvily

 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář