Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Ke sladkému poznávání jeden druhého patří i vášnivé polibky! Těmi se to v oblíbených seriálech TV Nova doslova hemží! Vzpomínáte, jak se poprvé políbila Tereza s Davidem, ředitelka Lenerová s tělocvikářem nebo třeba Heluš s Adlerem? Tady je sestři...

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

VÁŠNIVÉ POLIBKY A CHVÍLE PLNÉ VZRUŠENÍ: Sestřih deseti nejlepších seriálových líbacích scén!

Vložit video na:

aktualizováno 18.07.2017, 11:21 | 07.07.2017, 14:57 | Nova.cz

Ke sladkému poznávání jeden druhého patří i vášnivé polibky! Těmi se to v oblíbených seriálech TV Nova doslova hemží! Vzpomínáte, jak se poprvé políbila Tereza s Davidem, ředitelka Lenerová s tělocvikářem nebo třeba Heluš s Adlerem? Tady je sestřih těch nej!

Ordinace v růžové zahradě 2, Ulice, Gympl s (r)učením omezeným, Doktoři z Počátků i Policie Modrava – to jsou novácké seriály, které během stovek epizod svedly dohromady nejeden pár. Někteří spolu vydrželi, jiné život zavál odům dál.

Deset nej seriálových polibků! - 5
(Foto: Nova.cz)


Začátky vztahů a nesmělé poznávání jeden druhého – vždy to prostě začíná stejně, a to vášnivými polibky! Ty však občas měly i hořkosladkou příchuť. Například v seriálu Doktoři z Počátků, kde Kamila svedla zadaného Ondru Bílka, ředitele včelína!

Deset nej seriálových polibků! - 3
(Foto: Nova.cz)


Vzpomínáte ještě na polibky Máry a Moniky ze seriálu Ulice? Vypadalo to, že tihle dva si jsou souzeni. Monika ale chtěla cestovat a Mára se chtěl usadit a mít dítě. Rozchod byl bolestivý pro oba, ale život jde dál. Mára se teď sbližuje s Karlou a kdo ví, jak to dopadne!

Deset nej seriálových polibků! - 2
(Foto: Nova.cz)


I v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 není o líbací scény nouze. Užila si i Heluš, která se bláznivě zamilovala do podvodníka Adlera! Díky dědictví Babákové teď ale bude nějakou dobu líbat jen svého manžela Boba Švarce.

Deset nej seriálových polibků! - 8
(Foto: Nova.cz)


V krimi seriálu Policie Modrava bylo naopak polibků nedostatek, a tak se jistě fanoušci zaradovali, když se kapitánka Jana Vinická v poslední epizodě vášnivě políbila s místním členem horské služby!

Deset nej seriálových polibků! - 7
(Foto: Nova.cz)


A to zdaleka není všechno! Podívejte se na sestřih deseti nej polibků napříč oblíbenými seriály TV Nova!

NEPŘEHLÉDNĚTE

MUŽI JANY VINICKÉ: Vedle koho byste sympatickou kapitánku rádi viděli? HLASUJTE!

VIDEO: PROZRAZENO! Co čeká po prázdninách Adrianu a Mikiho?Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář