Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Vánoce už klepou na dveře, a proto přichází ten správný čas oprášit si znalosti z českých tradic. Jak dobře se v nich orientují tváře Novy, prověří tato reportáž. Některé odpovědi skutečně zaskočí!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

VÁNOČNÍ KVÍZ: Jak dobře znají tváře Novy české tradice? Zdánlivě snadná otázka překvapila téměř všechny!

Vložit video na:

aktualizováno 17.12.2017, 10:34 | 17.12.2017, 10:17 | TV Nova

Vánoce už klepou na dveře, a proto přichází ten správný čas oprášit si znalosti z českých tradic. Jak dobře se v nich orientují tváře Novy, prověří tato reportáž. Některé odpovědi skutečně zaskočí!

K radostnému období Vánoc neodmyslitelně patří i spousta krásných tradic. Třeba zdobení stromečku, lití olova, pouštění lodiček, kladení šupin pod talíř, anebo házení střevícem – jaké tradice dodržují tváře Novy a jak dobře je vlastně znají? Podrobili jsme je malému vědomostnímu kvízu.

• KOMPLETNÍ VÁNOČNÍ PROGRAM: Co vás během svátků čeká na Nově? Oblíbené pohádky i zahraniční komedie!


Vánoční tradice
(Foto: Profimedia)


Dáte hned dohromady všechna jména Tří králů? Herci byli zaskočeni a chvíli dumali, Tomáš Matonoha se do odpovědi dokonce pořádně zamotal. Nejen on však měl problém na otázku správně odpovědět.

Tomáš Matonoha o dárku
(Foto: TV Nova)


A jak si v kvízu vedla například krásná Zuzana Kajnarová alias Zuzana Májová ze Specialistů či Martin Stránský z Ordinace v růžové zahradě 2? Na to se podívejte v reportáži, ve které velmi mile překvapí kráska s vietnamskými kořeny Ha Thanh Špetlíková, tedy sestřička Tien z Ordinace. Ta má o českých tradicích opravdu skvělý přehled!

Oprašte znalosti a pobavte se ve videu.

Ordinace: Sestřička Tien
(Foto: Archiv TV Nova)

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

LUCIE BORHYOVÁ JE NAPŘED! Krásná moderátorka byla před Vánoci akčnější, než bylo nutné!

KOMU MASO NEVONÍ: Tyto celebrity dají přednost salátu! Věděli jste, které české hvězdy jsou vegetariány?

Pokračování úspěšné komedie Sněženky a machři stálo 70 milionů a pořádné nervy. Co se zvrtlo?Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář