Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Známý režisér nejen filmu Román pro Ženy stále pracuje naplno. Ale jakým způsobem bude trávit vánoční svátky a jaké důležité životní změny ho čekají?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Vánoce režiséra Filipa Renče budou plné emocí. Pocity hrdinů svých filmů dnes prožívá na vlastní kůži!

Vložit video na:

aktualizováno 22.12.2017, 11:57 | 22.12.2017, 11:33 | Nova.cz

Známý režisér nejen filmu Román pro Ženy stále pracuje naplno. Ale jakým způsobem bude trávit vánoční svátky a jaké důležité životní změny ho čekají?

Režisér Filip Renč v minulosti vsadil na román Michala Viewegha, který použil jako podklad pro scénář k úspěšnému filmu Román pro ženy, který vypraví o milostných radostech i strastech. Má samozřejmě na kontě řadu dalších úspěšných filmů, kde vztahy hrají významnou roli. A nyní bude pocity svých hlavních hrdinů prožívat on sám.


Filip Renč
(Foto: Nova.cz)„Moje Maruška bude v přípravách na porod naší dcery a ještě se do toho budeme stěhovat,“ prozradil režisér, který bude mít mezi svátky opravdu napilno. I přes velké množství práce ale nezapomíná na své tradice: „Určitě půjdu na Staromák jako každý rok,“ prozradil oblíbený režisér, který se opět nebál ponořit se do tématu ženského světa. A jaké má Filip Renč plány do budoucna? Na to se podívejte ve videu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Účastníci zájezdu, Román pro ženy či Nestyda: Který film podle knih Michala Viewegha máte nejraději? HLASUJTE!

Vánoce krásné moderátorky Lucie Borhyové: Jaké pochoutky na štědrovečerní tabuli nesmí chybět?Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář