Valentýnský speciál: Nejkrásnější seriálová milostná vyznání! Hlasujte

Aktualizováno 15.2. 2014 11:50

Jak se říká, láska kvete v každém věku a zřejmě i v každém seriálu. A toho jsou důkazem i naši seriáloví hrdinové, se kterými dennodenně prožíváme i chvilky romantické. Připomeňte si ty NEJ.

ULICE

Franta a Viki

Ulice: Franta a Viki
Zdroj: Archiv TV Nova

Nejmladší pár z Ulice. Jejich vzájemnou lásku jim ale mohou někteří dospělí jen závidět. Franta si svůj vztah s Viki musel doslova vybojovat v nerovném zápase proti jejímu otci. Uspěl a jejich vztah to ještě posílilo!

Libor a Libuška

Ulice: Libor a Libuška
Zdroj: Archiv TV Nova

Libuška a Libor, dva outsideři s podobným osudem, na které se konečně usmálo štěstí a které si láska přeci jen našla. Oba za sebou mají krach manželství a rozvod, oba si prošli těžkými zkouškami, oběma se podařilo odrazit ode dna a začít znovu. Společně. 


ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2

Jakub a Linda

Ordinace: Pusa Jakub a Linda
Zdroj: Nova.cz

Vzplanula mezi nimi jiskra, která skončila společnou nocí. Následky vášně byly neočekávané – Linda otěhotněla. Přišly hádky, zmatky a úvahy o adopci. Přes všechny nesnáze ale přišlo správné rozhodnutí – miminko si nechají. Dcerka se jim narodí již brzy. Při společném plánování péče o dítě si uvědomili, že se vlastně mají rádi. Říkat si to nemuseli, prostě se políbili. Uvnitř sebe vědí, jak to mají.


Zdena a David

Ordinace: Pusa David a Zdena
Zdroj: Archiv TV Nova

Že je Zdena žena jeho života si David paradoxně uvědomil až ve chvíli, kdy ji ztratil. Jejich láska má ale silné kořeny, díky kterým překonala i nevěru. Oba naráz pochopili, že se stále milují a chtějí být jako rodina pohromadě. Stačilo si to jen povědět, a taky se tak stalo. David byl tím prvním odhodlaným a vyplatilo se.

 

DOKTOŘI Z POČÁTKŮ

Ondra a Markétka

Počátky: Pusa Ondřej a Markéta
Zdroj: Archiv TV Nova

Kdyby jejich vztah nebyl tak komplikovaný, možná by si ho tolik nevážili. Ondra o Markétku dlouho bojoval, když už to vypadalo na happyend, zamotala mu hlavu kráska Kamila. Těhotná Markéta jeho nevěru nedokázala dlouho přenést přes srdce, nakonec mu ale dokázala odpustit.


Panenka a Josefka

Počátky: Panenka a Josefka
Zdroj: Archiv TV Nova

Milovali se už od mládí. Jejich lásku ale přetrhl Panenkův odchod a Josefčina svatba s jiným. Stará láska ale nerezaví, a tak se po letech dali i přes počáteční Josefčiny obavy opět dohromady a chystají svatbu.

 

Anketa

Které vyznání je nejromantičtější?

Hlasovalo 2236 lidí.

Nova.cz