Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Jsou dámy, které pracují až do úmoru. No a pak jsou takové, které si najdou někoho významného a movitého. A snaží se vyhřívat v jeho pozornosti.

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

TOP 5 ZLATOKOPKY: Které české krásky nejvíce zneuživají muže? Podívejte se na přehled!

Největší české zlatokopky
zdroj: Nova.cz Největší české zlatokopky
aktualizováno 06.04.2017, 20:52 | 06.04.2017, 20:42 |

Jsou dámy, které pracují až do úmoru. No a pak jsou takové, které si najdou někoho významného a movitého. A snaží se vyhřívat v jeho pozornosti.

V poslední době o téhle sexbombě moc nebylo slyšet. Není to ale z důvodu, že by snad přestala lovit. Její hlavní přednosti jsou samozřejmě silikonové pětky a tyhle zbraně umí také pořádně využít. Mladí, staří - to nehraje roli.

 

Poznáte, o kom je řeč? Ne? Zjistíte to na TV Nova dnes večer od 21.35, kdy startuje společenský magazín Prásk!

 

A co v něm dál uvidíte? Kdysi nejkrásnější a taky ostře sledovaný pár českého showbyznysu je už minulostí. Václav Noid Bárta (36) a Gábina Dvořáková (28) se rozvádějí! Prásku! se podařilo exkluzivně vyzpovídat Vaška, který je pochopitelně z celé situace velmi nešťastný.
 

Gábina naznačila, že má Noid problémy s alkoholem a možná dokonce i s násilím. Co na toto obvinění Vašek říká a jak to teď bude s jejich dcerou? Padla i slova o sociálce. Na celý rozhovor se můžete těšit už dnes v Prásku.

 

Kromě této velké kauzy uvidíte také exkluzivní odhalení další proměny v Tváři – tentokrát to bude Ondra Ruml, těšit se můžete i na reportáž o Ivě Janžurové, princi Harrym, Lucii Bílé a jejím novém příteli i o Věře Špinarové. Tak se nezapomeňte dívat!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář