Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Z Tomáše Peče, představitele roztomilého klučiny Vítka Koudelky, je dnes už velký kluk. S hereckou dráhou ale nepokračuje. Místo toho riskuje život! Co dnes tento sympatický chlapec dělá?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

FOTO: Co dnes dělá roztomilý Vítek Koudelka z filmu Jak se krotí krokodýli? Je to nebezpečné!

Jak se krotí krokodýli
zdroj: Archiv TV Nova Jak se krotí krokodýli
aktualizováno 10.07.2017, 17:37 | 07.07.2017, 15:30 | TV Nova

Z Tomáše Peče, představitele roztomilého klučiny Vítka Koudelky, je dnes už velký kluk. S hereckou dráhou ale nepokračuje. Místo toho riskuje život! Co dnes tento sympatický chlapec dělá?

Tatínek Luboš, který pracuje v Alpách jako záchranář, přijíždí domů do Prahy mnohem dřív, než původně slíbil. Jeho osmiletá dcera Amálka je nadšena, a tak odmítne jet na školu v přírodě, aby si užila tatínka. Luboš se vypraví do školy, aby Amálku omluvil, ale dopadne to tak, že nakonec jede do Vysokých Tater s celou třídou jako zdravotní doprovod... Česká rodinná komedie Jak se krotí krokodýli režisérky Marie Poledňákové je velmi populární i po 11 letech od její premiéry. Kromě toho, že je film velmi zábavný, se v něm objeví mnoho hereckých hvězd. Například Miroslav Etzler, Jiří Mádl, Josef Vojtek, Václav Postránecký, Eva Holubová, Bára Štěpánová, Naďa Konvalinková, Sabina Laurinová nebo i známý „žlutý“ zpěvák a král rozkoše Daniel Nekončený.
 

V tomto filmu si zahrálo také několik dětských herců. Jedním z nich byl Tomáš Peč alias roztomilý Vítek Koudelka. Od role v této komedii jakoby se po něm země slehla. V žádném dalším filmu si už nezahrál. Jeho kariéra se totiž ubírá úplně jiným směrem!

Tomáš Peč
(Foto: facebook / Tomáš Peč)

Dnes už plnoletý Tomáš se věnuje extrémnímu sportu, kterým je freeskiing. Jde o druh alpského lyžování, při kterém lyžaři předvádějí mimo jiné také různé triky a akrobatické kousky, podobně jako při snowboardingu. Patří sem i jízda ve volném terénu, jako jsou hory nebo lesy, kdy jsou sportovci vystaveni mnohdy i vysokým seskokům nebo lavinám.

Tomáš Peč
(Foto: YouTube.com)

Při tomto sportu dochází k častým zraněním. Ta se nevyhýbají ani Tomášovi, který měl například v roce 2015 pauzu od ježdění, protože si poranil koleno.

Představitele Vítka Koudelky k tomu sportu přivedl jeho starší bratr Michal, který ho také provozuje. Tomášovi se v tomto sportu velmi daří a jeho snem je dostat se na olympiádu. Snad se mu to jednoho dne splní!

  • Tomáš Peč - 3
  • Tomáš Peč - 4
  • Tomáš Peč - 2
  • Tomáš Peč - 3
  • Jak se krotí krokodýli
  • Tomáš Peč
  • Tomáš Peč
  • Tomáš Peč


NEPŘEHLÉDNĚTE:

DĚTI Z FILMŮ MARIE POLEDŇÁKOVÉ: Co dělají teď? Hlasujte o nejroztomilejšího prcka!

ŠTĚPÁNKOVY HOLKY Z BÁSNÍKŮ: Jak dnes tyhle krásky vypadají?Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář