Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Nikdo nejsme neomylní a někdy při natáčení vzniknou opravdu vtipné záběry. Ty se jednou za čas sestříhají a celé video je na světě. Smát se budou zaručeně všichni!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

VIDEO: Nejlepší zkažené maminkovské klapky. Jak to vypadá, když vám děti zkazí natáčení?

Vložit video na:

aktualizováno 25.07.2017, 18:24 | 25.07.2017, 18:24 | Nova.cz

Nikdo nejsme neomylní a někdy při natáčení vzniknou opravdu vtipné záběry. Ty se jednou za čas sestříhají a celé video je na světě. Smát se budou zaručeně všichni!

Reportér, ten tvrdý chleba má! Ne tedy úplně doslova, ale někdy to opravdu vypadá, že jsou všechny situace při natáčení úplně bezvýchodné a reportáž se s velkou pravděpodobností natočit nepodaří. A nebo ANO?

Někdy není natáčení úplná procházka růžovým sadem! Hlavní je nepodcenit přípravu. To máte reportéra, kameramana, mikrofon, techniku, prostředí, auto, hosta, rekvizity, přípravu a hlavně zdravý selský rozum, kterým každou situaci můžete brilantně vyřešit nebo se z ní alespoň „vylhat“.

Maminy s rozumem - klapky - 1
(Foto: Nova.cz)

Zákulisí pořadu pro maminky s rozumem není vždy úplně úsměvné. Tedy s odstupem času úsměvné určitě je, ale při natáčení mnohdy nemusí být všem přítomným úplně do smíchu.

Všichni jsou jenom lidé a vždy zkrátka není posvícení. Občasné přeřeknutí nebo nepovedený záběr by se měl tolerovat. Když se vše ale sestříhá za sebou, vypadá to, že nepovedený materiál převažuje nad povedeným. A někdy se v nesnázích ani pro sprosté slovo nejde daleko.
Maminy s rozumem - klapky - 3
(Foto: Nova.cz)

Nejhorší materiál je ale jednoznačně ten „živý“. Malé děti a zvířata, které zkrátka na kameru nikdo jen tak nenaaranžuje, jsou totiž až moc spontální. Pak natáčení může vypadat jako v následujícím videu.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Krásná moderátorka Hana Reinders se brzy stane maminkou. Bude manžel u porodu? Odpověď překvapila

ZKUSÍTE TO? Pedagog Marek Herman doporučuje dát dětem výchovnou lekci hladem nebo žízníSdílejte s přáteli:
Přidejte komentář