Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Dnešní oslavenkyně Tereza Bebarová je nejen postavou ze seriálu Ulice. Co ji ale spojuje s napínavým a tajemným seriálem Ztraceni? Letecká katastrofa to není!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

TO NEUHODNETE: Co má společného Světlana z Ulice se seriálem Ztraceni?

Tereza Bebarová uvodni
zdroj: Nova.cz Tereza Bebarová uvodni
aktualizováno 11.07.2017, 17:49 | 11.07.2017, 17:49 | Nova.cz

Dnešní oslavenkyně Tereza Bebarová je nejen postavou ze seriálu Ulice. Co ji ale spojuje s napínavým a tajemným seriálem Ztraceni? Letecká katastrofa to není!

Když se poprvé v 60. dílu seriálu Ulice objevila postava Světlany Lisečko (dnes už Nyklové), možná jste si i vy mysleli, že tehdy ne tak známá herečka Tereza Bebarová má opravdu kořeny na Ukrajině. Přízvuk a ukrajinský akcent ovládá tak dokonale, až ji věříte, že nic nehraje a mluví přirozeně. Opak je ale pravdou a Tereza svůj Ostravský původ nezapře.

Seriál Ulice: Jak jde čas se Světlanou Nyklovou - 35
(Foto: TV Nova)

Pochází z nedalekého Bohumína, kde už od malička velmi ráda účinkovala ve školních besídkách. O dráze herečky tedy bylo rozhodnuto už v době základní školy. Po studiu na ostravské konzervatoři začala Tereza hrát v Národním divadle moravskoslezském. Do Prahy se posléze přestěhovala i kvůli natáčení seriálu Ulice.

Seriál Ulice: Světlana s rodinou slaví synovy první narozeniny
(Foto: TV Nova)

Jako Světlana to ale v seriálu neměla vůbec snadné. Ukázala nám, že ale umí pořádně bojovat a použít svůj intelekt proti bohatému manželovi Lumíru Niklovi, kterého vždy dokonale odzbrojila oslovením "Brucháčik". Poradit si ale dokázala i s tchýní Nyklovou, která na nikom nenechala nit suchou. 

Seriál Ulice: Jak jde čas se Světlanou Nyklovou - 24
(Foto: TV Nova)

V soukromém životě je Tereza Bebarová zapřísáhlou vegetariánkou. Žije spokojeným životem a s partnerem scénáristou Ivanem Kotmelem společně vychovávají dceru Klaudii. Mimo televizi Tereza účinkuje na své domovské scéně pražského Divadla Na Fidlovačce.

Seriál Ulice: Jak jde čas se Světlanou Nyklovou - 34
(Foto: TV Nova)


Tereza ale není jen skvělou herečkou. Svůj hlas, který bez Ukrajinského přízvuku zní jinak než v seriálu, propůjčila například hlavní ženské postavě Kate Austenové v seriálu Ztraceni, kterou hrála Evangelien Lilly.

Ztraceni Kate
(Foto: Pinterest)

V roce 2006 získala díky roli Světlany cenu Objev roku. Ve stejném roce byla oceněna i Cenou Thálie za titulní roli Funny v muzikálu Funny Girl.


 

Ztraceni
(Foto: TV Nova)

Ocenění ale sklidila i na poli dabingu a to hned to nejcennější. Za dabing Angeliny Jolie ve filmu Sedmý hřích získala Cenu Františka Filipovského.

Ulice - Světlana Nyklová
(Foto: TV Nova)


Tereza Bebarová dnes slaví 42. narozeniny. Přejeme ji spokojené léto s rodinou a mnoho dalších pracovních úspěchů.

Seriál Ulice: Jak jde čas se Světlanou Nyklovou - 26
(Foto: TV Nova)


Od září ji budete moci opět pravidelně vídat v premiérových dílech seriálu Ulice. Pro nedočkavce je na Nova Plus  váš oblíbený seriál k vidění od prvního dílu.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

BOJ O PŘEŽITÍ: Ashton Kutcher a Kevin Costner zachraňují životy! Jak?
NA OSTŘÍ NOŽE: Proč Lenka Zahradnická bojuje s příbuznými? Jsou v tom peníze!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář