Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Tenhle chlápek z Mexika je opravdový fanda filmů Tranformers! Jednoho dne se rozhodl, že bude transformerem i on sám. Podívejte se, jak to udělal.

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

TO JSTE JEŠTĚ NEVIDĚLI! Skutečný živý transformer, který se umí opravdu přetransformovat! VIDEO

Vložit video na:

aktualizováno 16.07.2017, 09:49 | 16.07.2017, 09:50 | TV Nova

Tenhle chlápek z Mexika je opravdový fanda filmů Tranformers! Jednoho dne se rozhodl, že bude transformerem i on sám. Podívejte se, jak to udělal.

Populární dvojice bavičů Jiří Mádl a Vojtěch Kotek ve svém pořadu Stahovák častokrát ukazovali kuriózní videa z celého světa. Jednou se v pořadu objevilo také video s opravdovým živým tranformerem.

Mexičan, který je velkým fanouškem filmů Transformers, se rozhodl, že bude jedním z nich. Postavil si oblek auta, které se ve filmu jmenuje Bumblebee.

Transformers: Pomsta poražených
(Foto: Oficiální zdroj)

Nejen, že je jeho oblek velmi povedený, ale věřte nebo ne, dokonce se i opravdu tranformuje! Z robota se dokáže přeměnit na auto a naopak.

Tento fanoušek auto-botů svůj cosplay prostě doladil k dokonalosti! Přesvědčte se sami ve videu!

Transformers - 1
(Foto: Archiv TV Nova)

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

OPRAVDOVÝ SPIDER-MAN! Muž předvedl neuvěřitelný kousek! Pak se vše pokazilo... VIDEO

Sexuální napětí v pořadu Co na to Češi: Kteří muži jsou nejlepšími milenci? Soutěžící šokovala. VIDEOSdílejte s přáteli:
Přidejte komentář