Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Trend tetování se nevyhnul ani hercům seriálů televize Nova. Někdo je má schované, někdo dokonce na viditelném místě. Podívejte se, jaké obrázky zdobí jejich kůži!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Oprátka, ptáček i mandala: Tetování hvězd seriálů televize Nova vás dostanou! Kdo má nejkrásnější?

Hvězdy seriálů televize Nova
zdroj: TV Nova Hvězdy seriálů televize Nova
aktualizováno 18.08.2017, 18:31 | 18.08.2017, 18:02 | Nova.cz

Trend tetování se nevyhnul ani hercům seriálů televize Nova. Někdo je má schované, někdo dokonce na viditelném místě. Podívejte se, jaké obrázky zdobí jejich kůži!

Ozdoba těla, která člověku zůstane napořád. Fenoménu tetování propadly i tyto herečky a herci, které můžete znát z oblíbených seriálů televize Nova. Někteří už v nich nehrají, jiné můžete stále vídat. Co na svém těle skrývají? Podívejte se a hlasujte o to nejlepší tetování!

 

Štěpánka Fingerhutová
Šárka z Ordinace má malá tetování z obou stran na žebrech. Jejich umístění zvolila proto, aby šla schovat pod divadelní kostým. Na jedné straně je to malá dětská kresba andílka, protože je její maminka věřící. Zajímavé je, že jí motiv měly původně navrhnout děti, nakonec ho nakreslil kamarád. Na druhé straně má Štěpánka vytetovanou malou oprátku, jako vzpomínku na první mimoškolní divadelní roli ve hře Kati.

Štěpánka Fingerhutová tetování - 1
(Foto: Nova.cz)


Ivana Jirešová

Ivana v podstatě „dospěla“ s postavou v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde od začátku ztvárňuje správně ztřeštěnou Lucii. Sama se nechala potetovat rovnou dvakrát. Na zádech má obraz lotosu, který symbolizuje vítězství ducha nad hmotou. Druhé tetování má na zápěstí – anděla, kterého si nechala vytetovat, když slavila Kristova léta.

Ivana Jirešová tetování
(Foto: Nova.cz)

 

Jana Sováková
Jana neboli Ingrid Ševčenko ze seriálu Ulice už se několik let nevěnuje jen herectví. Protože sama ráda zdobí těla druhých, otevřela si před lety vlastní tetovací salón. Ani ona sama není bez „obrázků.“ Několik let její paži zdobil červený pruh na obvodu paže. Pod ním se postupně přidaly další motivy, které splynuly v jeden větší „rukáv.“

Jana Sováková tetování
(Foto: Profimedia)


Ilona Svobodová

Kdo by to do ní řekl. Herečka není žádný troškař a její tělo zdobí hned několik tetování. Všechny si nechala udělat u své herecké kolegyně Jany Sovákové. Ve výstřihu má Ilona několik malých ptáčků, pavouka na levé lopatce a tmavý pruh po obvodu levé paže.

Ilona Svobodová tetování
(Foto: Profimedia)


 
Berenika Kohoutová
Herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová, kterou mohou diváci znát ze seriálu Ulice, kde hrála Markétu Kohoutovou, která svedla Jardu Hejla. Na svém těle má vytetované nápisy „láska“, „humor“ a na lopatkách „Hudba, hudba, hudba, hudba“. Rameno jí zdobí kresba zpívajícího kohoutka, který vystihuje její zálibu ve zpěvu a také její příjmení.
Berenika Kohoutová - tetování
(Foto: ČSFD/ oficiální zdroj)


Marta Jandová

Nikoho jistě nepřekvapí, že zpěvačka a herečka Marta Jandová, která si zahrála například v seriálu Gympl s (r)učením omezeným, má celkem tři tetování – Květinu na paži, kterou si sama navrhla, slunce na břiše a upravené slunce z aztéckého kalendáře zdobí Martě pravé lýtko.

Marta Jandová tetování
(Foto: TV Nova)


Braňo Holiček

Herec a režisér patří mezi celebrity, které umí své tetování skvělé skrývat. Tetování má už téměř deset let. Herec ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 má na svém těle vytetovanou holubici, modrou řeku a hvězdu. Všechny tři tetování má na ruce, a proto není divu, že si někteří jeho tetování ani nevšimli, pod lékařským pláštěm se dobře skrývají. Nyní už sice v Ordinaci nehraje, ale zato ji režíruje!

Braňo Holiček tetování
(Foto: Profimedia)

 

Petr Vágner
Sympatický herec známý zejména z Ordinace v růžové zahradě 2, bývalý manžel barmanky Lucie (taktéž potetované Ivany Jirešové), má pokryté tělo velkým množstvím tetování. Na těle má kromě několika motivů vytetovaná jména svých dětí (Lilian Mia a Samuel Max) s daty jejich narození.

Petr Vágner tetování
(Foto: Instagram)

Kdo má podle vás nejosobitější tetování? Nezapomeňte hlasovat v anketě!

  • Ilona Svobodová tetování
  • Ilona Svobodová tetování
  • Ivana Jirešová tetování
  • Štěpánka Fingerhutová tetování
  • Štěpánka Fingerhutová tetování - 2
  • Marta Jandová tetování
  • Berenika Kohoutová tetování
  • Petr Vágner tetování


Anketa
Kdo má podle vás nejosobitější tetování? Hlasujte!
33 hlasů
Ivana Jirešová
12 hlasů
Jana Sováková
39 hlasů
Ilona Svobodová
47 hlasů
Marta Jandová
25 hlasů
Braňo Holiček
412 hlasů
Petr Vágner
Hlasovalo 644 lidí
 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

EXKLUZIVNĚ z nových dílů Ordinace: Hanák nechápe! Jak se Bibi připraví na práci na záchrance? VIDEO

Nebezpečná chyba v Ženách v pokušení! Co by se hrdinům v reálu pořádně vymstilo? Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář