Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Oblíbená moderátorka Tereza Pergnerová se spolu s novým pořadem Akce nový domov objeví již ve středu 14. prosince na obrazovkách televize Nova. Tereza tak v nové reality show bude měnit životy a plnit tajná přání lidem, kteří se ocitli v nouzi! O ...

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

PRVNÍ VIDEO Z NOVÉ REALITY SHOW! Připravte se na várku emocí...

Vložit video na:

aktualizováno 11.12.2016, 12:35 | 10.12.2016, 15:54 | Nova.cz

Oblíbená moderátorka Tereza Pergnerová se spolu s novým pořadem Akce nový domov objeví již ve středu 14. prosince na obrazovkách televize Nova. Tereza tak v nové reality show bude měnit životy a plnit tajná přání lidem, kteří se ocitli v nouzi! O čem nová show bude a jak velkou úlohu v ní bude hrát sama moderátorka?

Pláč, dojetí i radost. To vše uvidíte v této v nové unikátní reality show, která dává lidem v těžké životní situaci šanci začít žít znovu. Legendární moderátorka, která se v pořadu Eso proslavila hláškou Čágo belo šílenci, se na vlastní kůži přesvědčí, v jak hrozných podmínkách můžou lidé žít a následně se jim pokusí pomoct. Tereza navštíví rodiny přímo u nich doma a dostane se jim doslova pod kůži. "S touhle prací jsem byla tak hrozně na těsno u těch lidí, že jsem úplně přestala být moderátorkou," vzpomíná Tereza na natáčení nového projektu. I přesto, že to pro ni byla práce emotivně náročná, dodala, že se jí natáčení velmi líbilo.


V prvním díle navštíví Tereza Jiřího, se kterým se život nepáral. Sám vychovává své dva malé vnoučky v malém panelákovém bytě v Mostě, který je v hrozném stavu. Moderátorka s týmem odborníků tak mají týden na to, aby žalostně vypadající byt proměnili v ideální místo pro šťastný život dvou malých kluků a jejich dědečka. Zda se týmu Akce nový domov povede proměnit kompletně zanedbaný a nebezpečný byt včas zjistíte už ve středu ve 20:20 na Nově v nové, emocemi nabité reality show Akce nový domov! Co dalšího se Tereze na natáčení nového projektu líbilo a jak vůbec probíhalo, zjistíte v reportáži.

Nepřehlédněte:

Příběh, u kterého nedokážete zadržet slzy. Se dvěma dětmi si osud nepěkně pohrál

Návrat Terezy Pergnerové na obrazovky Novy! Bude moderovat novou reality show
 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář
kundaland 10.12.2016 21:07
0
Bylo pro mne velmi emotivn, kdyz jsem se jako skolak poprve zahledel sve oblibene moderatorce za vylohou PNS zhluboka do drůbek.