Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Vysmátá zpěvačka Natália Hatalová, která se účastnila třetí řady soutěže Slovensko hľadá Superstar, vydala nový singl s názvem Osud. Ten za 2 týdny své existence posbíral téměr čtyřicet tisíc zhlédnutí. Finalistka na výhru v soutěži nedosáhla, pře...

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

ZTŘEŠTĚNÁ NATÁLIA: Jak se vede účastnici Superstar, která na castingu rozesmála porotu?

Natália Hatalová - 1
zdroj: facebook.com Natália Hatalová - 1
aktualizováno 25.10.2017, 09:56 | 25.10.2017, 09:56 | TV Nova

Vysmátá zpěvačka Natália Hatalová, která se účastnila třetí řady soutěže Slovensko hľadá Superstar, vydala nový singl s názvem Osud. Ten za 2 týdny své existence posbíral téměr čtyřicet tisíc zhlédnutí. Finalistka na výhru v soutěži nedosáhla, přesto to vypadá, že po deseti letech začíná dosahovat svých cílů!

Slovenská zpěvačka Natália Hatalová se do povědomí diváků vryla hlavně svým nakažlivým smíchem, který v roce 2007 přenesla i na samotnou porotu během castingu do třetí řady soutěže Slovensko hľadá Superstar. V soutěži se nakonec probojovala až do finále. Nevyhrála, ale stala se studentkou brněnské JAMU, odkud se dostala až k účinkování v několika muzikálech. Často v nich vystupovala po boku opravdových hvězd československé scény!

Zkuste své štěstí i vy a přihlaste se do nové řady Česko Slovenské Superstar! 


Natálie se ovšem nevzdala a šla si tvrdě za svým snem. V současné době přechází z jedné muzikálové role do druhé. Na začátku letošního roku vydala píseň s názvem Kto Naozaj Som, která sklidila velký úspěch. Příští rok má v plánu vydat své první album, jehož součástí má být i její nejnovější skladba Osud. Ta se rovněž těší obrovské popularitě.

  • Natália Hatalová - 6
  • Natália Hatalová - 3
  • Natália Hatalová - 2
  • Natália Hatalová - 3
  • Natália Hatalová - 2
  • Natália Hatalová - 1


Zdá se, že se sny zpěvačky Natálie Hatalové stávají skutečností.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VZPOMÍNÁTE SI NA NĚ? Hvězdná pěchota SuperStar útočí! Zvolte jejího generála. ANKETA

TOP 13: Kdo v SuperStar nevyhrál, zato nyní válcuje showbyznys? Není to jen Ben CristovaoSdílejte s přáteli:
Přidejte komentář