Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Museli totiž před svým okolím utajit, kam vlastně jedou. Jaká byla reakce jejich rodičů a kamarádů, když zjistili, že jejich milovaní budou bojovat o přežití na pustém ostrově?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

VIDEO PLNÉ STRACHU a překvapení: Takto reagovali příbuzní, když se dozvěděli, že jejich blízcí bojují o přežití

Vložit video na:

aktualizováno 23.12.2016, 14:52 | 23.12.2016, 13:17 | Nova.cz

Museli totiž před svým okolím utajit, kam vlastně jedou. Jaká byla reakce jejich rodičů a kamarádů, když zjistili, že jejich milovaní budou bojovat o přežití na pustém ostrově?

Už v lednu se diváci televize Nova můžou těšit na jednu z nejdrsnějších televizních show Robinsonův ostrov! Osmnáct odvážných soutěžících bude po dobu čtyřiceti čtyř dní bojovat o přežití na pustém filipínském ostrově. Potýkat se budou s nepříznivým tropickým počasím, nedostatkem jídla a pohodlí a samozřejmě s intrikami. Na konci zůstane jeden soutěžící, který získá titul posledního Robinsona a výhru v hodnotě 2 500 000 korun.

Robinsonův ostrov - 4
(Foto: TV Nova)

Soutěží bude provádět moderátor Ondřej Novotný

Na osmnáct soutěžících, ale ještě před odjezdem čekal jeden náročný úkol. Museli před svou rodinou a přáteli utajit, kam na necelé dva měsíce odjíždějí. A to nebyl zrovna jednoduchý úkol.

Když teď před začátkem soutěže svým příbuzným prozradili, že budou bojovat o přežití na pustém ostrově, jejich reakce byly různorodé. Někdo měl samozřejmě strach, jiní měli radost a už teď svým kamarádům či příbuzným drží palce! Na jejich bezprostřední reakce se podívejte ve videu!

První díl napínavé reality show Robinsonův ostrov si nenechte ujít již v pondělí 16. ledna ve 21:15 na Nově, následně pak každé pondělí a středu.

Staňte se fanoušky Robinsonova ostrova i na facebooku ZDE!
 

Nepřehlédněte:

BUDE TO JÍZDA! Nejdrsnější televizní reality show startuje už v lednu na Nově!

PRVNÍ AKČNÍ ZÁBĚRY: Jak se točil nový detektivní seriál TV Nova SpecialistéSdílejte s přáteli:
Přidejte komentář